wtorek, 24 marzec 2020 13:49

Znowu katar?

Katar Katar

Zatkany nos to niezwykle dokuczliwy problem. Co szybko go udrożni i umożliwi swobodne oczyszczanie?

Wypróbuj aerozol – nasic®. Nasic® to połączenie dwóch substancji czynnych (ksylometazoliny i deksopantenolu), które odblokowują nos i regenerują uszkodzoną śluzówkę.

Podstawa to udrożnienie...

Zawarta w preparacie nasic® ksylometazolina. To substancja, która działa na zasadzie obkurczania naczyń błony śluzowej, dzięki czemu zmniejsza jej obrzęk. Ponieważ działa w ciągu kilku minut po zastosowaniu, wystarczy zaaplikować preparat nasic®, aby znowu cieszyć się swobodnym oddychaniem przez nos.

...oraz jednoczesna regeneracja

Kto z nas, zakatarzonych, nie zna tego uczucia, kiedy podczas infekcji nos jest wewnątrz suchy i boli podczas każdego oczyszczania? To objawy uszkodzonej śluzówki, czyli błony pokrytej ochronną warstwą śluzu, który u zdrowego człowieka wyłapuje z wdychanego powietrza bakterie, wirusy, roztocza, pyłki
i kurz. Niestety, przesuszona i uszkodzona śluzówka nosa może być przyczyną częstych infekcji dróg oddechowych. Nieprawidłowo nawilżona nie stanowi wystarczająco dobrej bariery dla wirusów i bakterii. Dlatego tak ważne jest, by aerozole do nosa, których używamy, miały w składzie deksopantenol, który regeneruje błonę śluzową nosa i wspomaga gojenie nawet najmniejszych uszkodzeń błony śluzowej!

nasic® na katar

odblokowuje + regeneruje*

i wychodzisz na plus!

nasic® dzięki połączeniu dwóch substancji aktywnych, szybko przynosi ulgę odblokowując zatkany nos i regenerując podrażnioną błonę śluzową nosa. Szybkie udrożnienie nosa zapewnia komfort oddychania w ciągu dnia i spokojny sen w nocy.

  • do stosowania od 6. roku życia

  • połączenie dwóch substancji czynnych – ksylometazoliny i deksopantenolu poprawia drożność nosa w przebiegu przeziębienia i pobudza gojenie się błony śluzowej nosa

  • szybko odblokowuje nos

  • regeneruje i łagodzi podrażnienia**

  • nawilża**

  • redukuje powstawanie strupków i mikrourazów**

Cena: nasic® na katar dla dorosłych i dzieci od 6. roku życia.

Nasic

Nasic

Wielkość opakowania: 10 ml roztwór.

Sugerowana cena detaliczna***: 19,60 zł

Dawkowanie i sposób podawania: 

Dorośli oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat: po jednej dawce aerozolu do każdego otworu nosowego, w razie konieczności do trzech razy na dobę, trzymając butelkę pionowo, jednocześnie delikatnie wciągając powietrze nosem.

Wyświetlony 84 razy

Media

© 2013-2020 by SN2.EU