czwartek, 25 lipiec 2013 19:35

Gadżety szpiegowskie dla każdego

Pamiętasz może seriale zazwyczaj z super agentem bondem 007, który miał zawsze najnowocześniejsze szpiegowskie  gadżety elektroniczne , czy pomyślałeś kiedyś że byłoby doskonałą zabawą otrzymać jako prezent albo po prostu kupić takie urządzenie jak super małe kamery pochowane  przedmiotach typu długopis czy zapalniczka.

Urządzenia Szpiegowskie

Dawniej tego rodzaju urządzenia do szpiegowania zarezerwowane były praktycznie wyłącznie dla super służb i różnego rodzaju agentów , a zwykli prości „śmiertelnicy” mogli podziwiać tego rodzaju gadżety tylko w filmach. Dzisiaj znacząca większość z zabawek stosowanych przez słynnego agenta 007 jest powszechnie stosowana na odzień i łatwa do zakupu, na przykład tani podsłuch można już kupić za 120zł z nieograniczonym zasięgiem. Jeszcze do pewnego czasu wszyscy ci którzy próbowali np zdemaskować żonę na zdradzie albo złapać nieuczciwego wspólnika czy też zdobyć jakieś dowody potencjalnego oszustwa, musieli wynająć detektywa co niestety wiązało się ze sporym wydatkiem. Oczywiście nie wszystko jesteśmy sami wykonać i wciąż w niektórych kwestach praca detektywa jest wręcz nie zastąpiona, aczkolwiek w dużo prostszych sprawach jak zebranie dowodów zdrady czy potencjalnego oszustwa możemy sobie poradzić zdecydowanie sami.
Podsłuchiwanie i Podglądanie

Aktualnie na rynku istnieją dużo tańsze rozwiązania jest zakup swojego podsłuchu bądź mini kamery szpiegowskiej, które są wstanie pozwolić nam zdobyć dowody choćby oszustwa, w dobrej jakości obrazu jak również dźwięku. Na przykład świetne zaawansowane podsłuchy w wersji mikro z bardzo dużym zasięgiem będzie nas kosztować zaledwie ok 120zł tak więc płacąc raz możesz go używasz kiedy tylko chcesz oraz gdzie tylko chcesz bez zbędnych wydatków , dokładnie tak samo wygląda sytuacja z bardzo małych rozmiarów kamerą płacąc jeden raz 200 zł za bezprzewodowe mini kamery, wykorzystujesz je nawet latami bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Warto mieć na uwadze że koszt takich gadżetów szpiegowskich jest nieporównywalnie mały biorąc pod uwagę zdobytą wiedzę związaną np z  zebranymi dowodami na przykład podczas rozwodu czy prób udowodnienia komuś oszustwa, które możemy uzyskać dzięki takim urządzeniom. Tak więc czy to zdrada , czy podejrzany pracownik sami możemy zebrać dowody bez ponoszenia wysokich kosztów wielu tysięcy na wynajęcie profesjonalnego detektywa. naprawygsm http://www.16ton.pl/
© 2013-2020 by SN2.EU