niedziela, 28 lipiec 2013 15:14

Największy telewizor na świecie

Czy życie nie byłoby piękniejsze gdyby mecz piłki nożnej był oglądany na 201 calowym telewizorze, który w magiczny sposób pojawia się po naciśnięciu jednego guzika? Uhonorowany nagrodą Best of the Best 2012 r. za najbardziej designerski produkt – telewizor Led C SEED właśnie tak robi!  Zaprojektowany przy współpracy z firmą Porsche Deisgn Studio tnajwiększy na świecie telewizor,
oprócz designerskiego wyglądu, jest wodoodporny, posiada regulację wysokości i jest w stanie się obrócić o 270 stopni. I jeszcze jedno. Ma wbudowanych 15 głośników, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.
Cacka od Porsche

Ekran panoramiczny Telewizory LED firmy Porsche potrzebują zaledwie 15 sekund, żeby osiągnąć swoją wysokość ponad 4,5 metra. Zaś system panelowy telewizorów rozwija się równomiernie i bezszelestnie w ciągu kolejnych 25 s.

Tak ogromny ekran telewizora zapewnia niezwykłe doznania wizualne. Mało tego: ponieważ ekran jest dwustronny, większa jest wygoda oglądania. Z łatwością może zastępować telebimy podczas różnego rodzaju eventów.
Siedem części systemu, 725 procesorów

Chociaż ekrany peryferyjne mogą wpływać na jakość odbieranego obrazu, pod tym względem C SEED jest absolutnie bezbłędny. Producent zadbał o każdy szczegół.

System łączy w sobie 7 części. Panele łączą się w jedna całość, a moc pikseli przeradza się z obrazy o ultra wysokiej rozdzielczości obrazów o każdej porze dnia nawet przy wysokim nasłonecznieniu. Każdy ze 725 tys procesorów pokazuje obrazy z częstotliwością 100 tys. klatek na sekundę w ponad 4 bilionach kolorów.
Światowy design niemiecka precyzja

Największe na świecie modeli telewizorów LCD zostały zaprojektowane przez właścicieli jednej z firm tworzących ekrany LCD Global Bright Media na potrzeby ogromnych imprez filmowych czy sportowych takich jak festiwal filmowy w Cannes czy wyścigi formuły 1.

Techniczna perełka jest rezultatem innowacyjnych badań niemieckiej inżynierii i najnowocześniejszych technologii Led. Arcydzieło niezrównanego kunsztu, Telewizory LED C SEED 201 są w limitowanej wersji tylko najbardziej wytrawnych globalnych klientów. Pierwsze ultra nowoczesne telewizory zainstalowano w zamku Schönburg w Wiedniu.

C SEED to nowa jakość, która powstała na bazie wielu lat doświadczeń i współpracy pomiędzy firmami C SEED Entertainamnet, Porshe Design Studio i Lighthouse Technoligies, który był odpowiedzialny za krystalicznie czysty obraz.

4 lata pracy zaowocowały stworzeniem największego na świecie odbiornika. Kolosa na miarę XXI wieku.
Jeden pstryk i wszystko gra

Nowoczesny, bezprzewodowy pilot na ładowarkę umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami telewizora. Żeby uniknąć dostępu osób niepowołanych do funkcji telewizora, pilot jest wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Tak kiedyś wyglądały telewizory

Co więcej również za pomocą odcisków palców można sterować pozycją ekranu telewizora.
Ze względu na ogromne rozmiary, telewizory zostały skonstruowane w taki sposób, aby nie zbierały miejsca wtedy, kiedy nie są używane. Dlatego z łatwością można je schować.

Za pomocą jednego przycisku telewizory zwijają się i są umieszczane pod ziemią w specjalnym wodoszczelnym szybie. Po złożeniu przypomina mały słupek. Gdy zdecydujemy się na obejrzenie meczu piłki nożnej ze znajomymi, wystarczy jeden przycisk, a telewizor rozwinie się w ciągu jednej minuty.
Głośniki i cała reszta

System audio składa się z 6 szerokopasmowych głośników umieszczonych po obu stronach ekranu oraz subwofery o mocy 3700 W. Ten potężny system zapewnia krystalicznie czysty dźwięk niezależnie od warunków pogodowych.

Co więcej, C SEED współpracuje z systemem Windows 7, ale także jest kompatybilny z nowszymi wersjami oprogramowania.

Ten telewizor ma same zalety. Rewelacyjny obraz nasycony bilionami kolorów, perfekcyjny dźwięk zapewniony przez 12 potężnych głośników, pilot sterowany odciskami palców. Pełna gama funkcji zapewnia maksimum przyjemności z oglądania.

Telewizory wyprodukowane przez Porsche Design Studio nie należą do najtańszych. Kosztują tyle, co kila dużych i komfortowo wyposażonych domów jednorodzinnych. Ale przecież kto bogatemu zabroni? kronikarz http://www.16ton.pl/
Wyświetlony 596 razy
© 2013-2019 by SN2.EU