poniedziałek, 27 sierpień 2012 15:00

ASUS PadFone już teraz dostępny w sieci Komputronik!

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, wprowadził do swojej oferty ASUS PadFone, najnowszy i jedyny na rynku produkt łączący funkcje smartfona, tabletu i netbooka. Rozszerzony o klawiaturę oraz touchpad staje się wygodnym i funkcjonalnym miejscem pracy.

ASUS PadFone to najnowszy produkt marki ASUS, który jako jedyny na rynku łączy funkcje smartfona, tabletu i netbooka. Swoim użytkownikom zapewnia:
•    Zwiększoną oszczędność dzięki podwójnej funkcjonalności
•    Rozszerzony widok dzięki przełączeniu z trybu 4,3 PadFone na 10,1 PadFone Station
•    Zwiększoną pojemność baterii: 5x w trybie Station / 9x w trybie Station Dock.

OPIS PRODUKTU:
Płynne przejście pomiędzy trybami różnych urządzeń. Działa w obie strony!
DynamicDisplay to ekskluzywna, opracowana przez firmę ASUS technologia, która automatycznie dostosowuje układ ekranu PadFone'a, kiedy umieści się go w przystawce PadFone Station. DynamicDisplay sprawia, że aplikacja pamięta dokładnie miejsce, w którym użytkownik przestał z niej korzystać. Dzięki temu może on natychmiast wznowić pracę bez potrzeby zaczynania od początku przy przełączaniu pomiędzy trybami PadFone i PadFone Station.

Uchwyć najpiękniejsze chwile.
Kamera 8MP, podświetlany czujnik CMOS, duża przesłona F2.2 i 5-częściowy obiektyw umożliwiają robienie precyzyjnych zdjęć i nagrywanie filmów HD 1080p nawet przy słabym oświetleniu.

63 dodatkowe godziny rozmów telefonicznych.
Wystarczy podłączyć PadFone do większej baterii w stacji dokującej PadFone Station, aby przedłużyć pracę na baterii nawet o 63 godziny!

Dwa urządzenia. Jeden plan. Maksymalne oszczędności!
PadFone Station wykorzystuje połączenie 3G PadFone'a, dzięki czemu nie jest konieczne posiadanie dwóch osobnych abonamentów na dwa urządzenia. To oznacza duże oszczędności każdego roku.

Doskonała jakość dźwięku.
Specjaliści z firmy ASUS wyposażyli PadFone w najlepsze protokoły przetwarzania i kodeki, które w połączeniu z wysokiej jakości głośnikami z dużymi komorami rezonacyjnymi zapewniają doskonałe brzmienie dźwięku.

Ponieważ wzornictwo ma znaczenie.
Filozofia wzornictwa Zen, wprowadzona przez ASUS-a w ZENBOOK-u, jest kontynuowana w PadFone. Wykończenie koncentrycznymi kręgami z tyłu PadFone'a i PadFone Station zapewnia wygodny uchwyt, podkreślając zarazem elegancki styl.

Najwyższa wydajność na każdym kroku.
PadFone wyposażono w dwurdzeniowy procesor QualcommSnapdragon S4 czwartej generacji taktowany zegarem 1.5 GHz, zapewniający najwyższą wydajność nawet po podłączeniu do PadFone Station. Procesor graficzny Adreno 225 w połączeniu z panelem Super AMOLED zapewnia najwyższą jakość grafiki w grach, filmach, podczas oglądania zdjęć i przy korzystaniu z innych aplikacji.

Przechowywanie danych w jednym miejscu.
Koniec z synchronizacją! Kiedy PadFone jest podłączony do PadFone Station, może korzystać z jej pamięci masowej i procesora. Dzięki temu, niezależnie od tego, z którego urządzenia użytkownik korzystał najpóźniej, wszystkie zdjęcia, dokumenty i gry są aktualizowane i stale dostępne. Umożliwia to, po podłączeniu telefonu do tabletu powrót do pracy dokładnie w momencie, w którym została przerwana!

Rozrywka w zasięgu palców dzięki wbudowanym aplikacjom.
Uzyskaj niesamowite 32 GB na dysku internetowym na 3 lata z każdym PadFone'em. Bez limitów transferu plików - możesz wysyłać i pobierać ogromne pliki bez jakichkolwiek ograniczeń. PadFone posiada zainstalowane aplikacje firmy ASUS, takie jak ASUS@vibe i Mylibrary, które dają dostęp do dużej liczby książek i plików multimedialnych.

Funkcjonalne miejsce pracy
Urządzenie ASUS PadFone można zamienić w funkcjonalne miejsce pracy dzięki dołączonej do niej klawiaturze i touchpadzie. W stacji dokującej jest też bateria, która dodatkowo wydłuża czas pracy.

Produkt ASUS PadFone dostępny jest w sklepach Komputornik.pl w cenie 2 699 zł, natomiast Asus stacja dokująca z klawiaturą do Transformer w cenie 479 zł.

Wyświetlony 750 razy
© 2013-2019 by SN2.EU