czwartek, 27 październik 2011 23:21

Rewolucyjne rozwiązania Energizer

Specjaliści firmy Energizer stworzyli akumulatorki nowej generacji, które są wydajniejsze, mają większą liczbę cykli ładowania, a do tego dłużej utrzymują ładunek niż dotychczas dostępne na rynku. Energizer Extreme i Energizer Precision to akumulatorki zapewniające klientom najwyższy komfort użytkowania.

 

Portfolio producenta powiększyło się także o ładowarkę Energizer Intelligent wyposażoną w 4 akumulatorki AA Extreme.

Nowe akumulatorki Energizer zostały zaprojektowane tak, aby zaspokajać zróżnicowane potrzeby użytkowników. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Super Lattice Alloy posiadają:

  • większą wydajność

  • większą liczbę cykli ładowania

  • wyższy współczynnik utrzymania ładunku

 

Innowacyjne akumulatorki Extreme i Precision są dostępne w dwóch typach: AAA i AA, o pojemnościach 800 mAh (typ AAA) oraz 2300 i 2400 mAh (typ AA).

„Firma Energizer tworzy innowacyjne produkty, opierając się na dokładnym poznaniu potrzeb konsumentów” - mówi Paweł Kotowski, Dyrektor Marketingu firmy Energizer. „Akumulatorki Energizer Extreme mają dłuższy cykl życia, większą pojemność oraz lepsze utrzymywanie ładunku niż poprzednie wersje. Natomiast Energizer Precision to produkt dla najbardziej wymagających konsumentów, który zapewnia dłuższy czas działania przy zachowaniu zdolności utrzymywania ładunku (akumulatorki pre-charged) oraz długiej żywotności.”

Nowe ładowarki

Nowa ładowarka Intelligent z akumulatorkami AA Extreme to najlepszy zestaw w portfolio firmy Energizer. To nie tylko wysoka jakość i elegancki wygląd, ale również zaawansowane funkcje. Ładowarka posiada panel LCD, który informuje o aktualnym statusie ładowania i czasie pozostałym do końca procesu. Ładowanie automatycznie przerywa się, gdy akumulatorki są pełne, dzięki temu minimalizuje się ich zużycie. Funkcja ochrony przed przebiegunowaniem nie pozwala na ładowanie akumulatorków, które zostały nieprawidłowo włożone, co mogłoby doprowadzić do wycieku z ogniwa i uszkodzenia ładowarki. Ładowarka Intelligent potrafi również rozpoznać i zasygnalizować użycie uszkodzonego akumulatorka lub baterii.

Energizer Intelligent wyposażona jest w cztery akumulatorki AA Extreme, posiada dwa podwójne kanały ładowania i obejmuje światowy zakres napięcia. Całkowite naładowanie akumulatorków typu AA lub AAA zajmuje od 6 do 8 godzin.

Więcej informacji na temat nowych produktów firmy Energizer można znaleźć na stronie: www.energizer.pl

 

Sugerowane ceny produktów:

Ładowarka Energizer Intelligent + 4*AA ENERGIZER EXTREME 109,00 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AAA Extreme /2 szt. 29,99 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AAA EXTREME /4 szt. 54,99 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AA EXTREME /2 szt. 29,99 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AA EXTREME /4 szt. 54,99 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AA PRECISION /2 szt. 34,99 PLN

Akumulatorki ENERGIZER AA PRECISION /4 szt. 64,99 PLN

Wyświetlony 1177 razy
© 2013-2019 by SN2.EU