środa, 28 sierpień 2019 10:21

Jaki laptop Lenovo wybrać?

Laptopy poleasingowe Laptopy poleasingowe

Firma Lenovo została założona w Chinach ponad 30 lat temu.

 

Praktycznie od samego początku swojej działalności firma należała do liderów w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz korporacyjnych. W ofercie koncernu są między innymi cieszące się bardzo dużym uznaniem wielu klientów laptopy. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez firmę Lenovo sprawiają, że urządzenia te sprawują się bardzo dobrze i to przez dłuższy czas. Nie należą jednak do urządzeń tanich. Nowe są na tyle drogie, że średnio zarabiający Polacy nie są w stanie ich zakupić. W związku z tym pojawia się pytanie: czy warto kupić laptop poleasingowy Lenovo? Zobaczmy.

Co to znaczy poleasingowy?

O leasingu samochodowym z pewnością słyszało wiele osób. O tym, ze w leasing można wziąć także sprzęty i urządzenia (w naszym przypadku jest to laptop) wie jednak niewiele osób. Z reguły na wzięcie laptopów w leasing decydują się duże firmy zatrudniające mnóstwo pracowników, które potrzebują dużej ilości komputerów. Jednorazowy zakup dużej ilości laptopów nie zawsze jest możliwy, rozwiązaniem bardzo ekonomicznym okazuje się więc leasing. Gdy umowa leasingowa dobiega końca, firmy mogą odkupić sprzęt lub zwrócić je do leasingodawcy. Z reguły wybierają to drugie rozwiązanie. Firma leasingowa przeznacza taki sprzęt do sprzedaży.

Jakie zalety ma poleasingowy laptop?

Z reguły laptopy poleasingowe mają około 3 lat. Są to najczęściej modele z górnej półki, tak zwane biznesowe. Ich stan techniczny jest z reguły bardzo dobry. Zdarzają się oczywiście zarysowania na klawiaturze, ale jest to z reguły jedyna wada. Komponenty użyte do produkcji biznesowych laptopów są wysokiej jakości. Szybki procesor sprawia, że sprzęt jest naprawdę wydajny. Największą jednak zaletą poleasingowego laptopa jest jego cena. Po trzech latach użytkowania laptop kosztujący powiedzmy 5 tysięcy złotych jest odsprzedawany za jedną trzecią ceny. Kupimy więc wydajny i niezawodnie działający sprzęt w bardzo przystępnej cenie.

Zakup laptopa poleasingowego laptopa marki Lenovo to naprawdę dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy solidnego sprzętu do pracy, który posłuży nam jeszcze przez kilka lat. To decyzja, której na pewno nie będziemy żałować. Warto wiedzieć, że firmy sprzedające poleasingowe laptopy udzielają na nie 12 miesięcy gwarancji.

Wyświetlony 332 razy
© 2013-2019 by SN2.EU