wtorek, 17 marzec 2015 10:25

Premiera smartfona LG G Flex2

Smartfon LG G Flex2 Smartfon LG G Flex2

12 marca w centrum Warszawy odbyła się prezentacja instalacji artystycznej „The reality of tomorrow” autorstwa ZUO CORP+ nawiązująca do POP-UP Shopu - słynnego projektu marki z 2011 roku. Główną częścią instalacji była sukienka koncepcyjna „G Flex2 Mirror Dress” stworzona przez Bartka Michalca specjalnie na okazję premiery smartfonu LG G Flex2.

Projekt inspirowany był unikalnym zakrzywieniem telefonu i powstał jako pierwszy element współpracy marek ZUO CORP+ LG oraz Play. Począwszy od marca każdy z klientów Play decydujący się na zakup telefonu otrzyma w prezencie holograficzne bądź czarne etui zaprojektowane przez ZUO CORP+.

Modowa współpraca trzech marek, pasjonujących się nowymi technologiami w modzie i świecie mobilnym
Projekt powstał z inicjatywy marek Play i LG, które szukały nowoczesnej, otwartej na nowe technologie marki modowej, która tworzy projekty pozwalające wyróżnić się z tłumu niczym zakrzywiony smartfon LG G Flex2.
Zarówno Play - na co dzień współpracujący z gwiazdami, jak i firma LG, słynąca ze współpracy z kultowymi markami modowymi między innymi Prada i Versace, dały ZUO CORP+ całkowitą swobodę artystyczną przy całej współpracy. Jej głównymi elementami jest autorska linia etui od ZUO CORP+, które będą dodawane w prezencie do telefonu
LG G Flex2 wyłącznie w sieci Play oraz projekt kreacji inspirowanej wyjątkowym zakrzywieniem telefonu.
„ZUO CORP+, Play i LG połączyło zainteresowanie nowymi technologiami i chęć do jak najszerszego użytkowania ich w codziennym życiu. W naszej ocenie była to idealna współpraca. ZUO CORP+ miało całkowitą swobodę jeśli chodzi o realizację projektu - zarówno koncepcje etui, projektu sukienki koncepcyjnej, jak i doboru narzędzi, materiałów, sposobu ekspozycji. Marki Play i LG uznały, że doskonale rozumiemy grupę docelową telefonu i jesteśmy w stanie zaproponować jej coś atrakcyjnego. Mamy nadzieję, że tak się stanie, a tymczasem cieszymy się z efektu finalnego, z tego, że jest to dokładnie nasz projekt, spójny z tym co robimy na co dzień, z czego znane jest ZUO CORP+” - mówią Łukasz Laskowski i Bartek Michalec z ZUO CORP+.

Suknia G Flex2 MIRROR DRESS - modowa interpretacja zakrzywionego smartfonu LG
Suknia została stworzona z nowoczesnej technologicznie, ręcznie wykonanej tkaniny pochodzącej ze szwajcarskiej manufaktury. Materiał oddaje wrażenie lekkiego, giętkiego lustra weneckiego o strukturze organzy. Efekt uzyskano dzięki splotowi metalowej nici. W zależności od kierunku patrzenia mamy wrażenie, jakby suknia rozpływała się w przestrzeni. G Flex2 Mirror Dress wyszywana jest delikatnymi piórkami w kolorze baby pink oraz kryształami, które zmieniają barwę w zależności od kąta spojrzenia. Dekolt zwieńczony jest falbaną, której kręta linia oddaje główną cechę telefonu LG G Flex2, czyli lekkie zakrzywienie.


Instalacja „The reality of tomorrow”
Artystyczna instalacja była nawiązaniem do projektu POP-UP Shopu marki z 2011 roku, autorstwa grupy SUPER SUPER i Agnieszki Kuczyńskiej. To zbudowana na planie sześciokąta swoista kapsuła czasu, w środku której umieszczony został projekt sukni przyszłości G Flex2 Mirror Dress. Projekt wykorzystał efekt multiplikacji uzyskany poprzez wyłożenie każdej ze ścian taflą lustra.

Akcesoria autorstwa ZUO CORP+ w prezencie dla wszystkich klientów PLAY
Bartek Michalec z ZUO CORP+ zaprojektował 2 rodzaje eleganckich etui do modelu LG G Flex2, które będą dodawane w prezencie do każdego smartfonu LG G Flex2 zakupionego w Play.
Limitowana wersja futerału ze skóry holograficznej powstała w duchu hi-techowego stylu glamour. Kolor i tłoczoną fakturę etui wybrano inspirując się pancerzem azjatyckiego żuka - Chrysochroa fulgidissima, który tak samo jak pokrycie telefonu LG G Flex2, jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, a piękny opalizujący kolor jest szeroko stosowany jako materiał jubilerski. Nowoczesne pokrycie futerału zostało wykonane ze skóry pokrytej metalicznym polimerem, zmieniającym kolor w zależności od kąta padania światła.
Druga wersja etui – czarny model futerału od ZUO CORP+ został wykonany z ekskluzywnej włoskiej skóry, pochodzącej z manufaktury położonej niedaleko Florencji. Prosty kształt zakończony półkolistym wycięciem, został zainspirowany delikatnie zakrzywioną linią telefonu LG G Flex2. Charakterystyczna dla marki ZUO CORP+ struktura spalonego drewna, znalazła swoje odzwierciedlenie w teksturze i kolorze skóry , z której wykonane jest samo etui.
Z myślą o klientach, projektant marki ZUO CORP+ Bartek Michalec postawił na nowoczesny, stylowy i bardzo elegancki projekt, w duchu uniseks, który doskonale dopełnia codziennej stylizacji. Wysoka jakość wykonania i dyskretne wzornictwo, w którym główny nacisk położono na jakość i detal, pozwala poczuć się wyjątkowo i zdecydowanie wyróżnić z tłumu.

LG G Flex2 – zakrzywiony smartfon, który wyróżnia swego użytkownika
LG G Flex2 to jedyny na świecie, zakrzywiony w swej naturze smartfon, który trafi w gusta każdego wielbiciela innowacji – zarówno w modzie, jak i w technologii. Jego unikalny, zakrzywiony design pełni również kilka użytkowych funkcji, dzięki którym G Flex2 pewniej leży w dłoni, mikrofon znajduje się bliżej ust, a ekran odbija światło tak, że nawet przy ostrym słońcu wyświetlane treści są bardzo dobrze widoczne. Tym bardziej, że zastosowano w nim wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Full HD, który sprawia, że oglądanie filmów, zdjęć czy korzystanie z aplikacji jest jeszcze przyjemniejsze. Dzięki najlepszym na rynku podzespołom, LG G Flex2 doskonale działa przy najbardziej wymagających zadaniach.
Dzięki funkcji FastCharge, bateria urządzenia w czasie 40 minut naładuje się aż do połowy. Ponad to telefon wyposażono w wysokiej jakości aparat fotograficzny z błyskawicznym, laserowym ustawianiem ostrości oraz szereg funkcji, które ułatwiają robienie zdjęć. Jedną z nich jest Gesture Shot, dzięki której by zrobić efektywne selfie wystarczy wykonać prosty gest dłoni przed obiektywem, a telefon zareaguje na nasz znak.
LG G Flex2 posiada także samoregenerującą się obudowę, więc nie straszne mu są klucze, pomadki i inne akcesoria noszone w damskiej torebce. Rysy na tylnej ściance znikają

© 2013-2020 by SN2.EU