piątek, 11 kwiecień 2014 16:24

Innowacyjny tablet Colorovo z Windows 8

Tablet  CityTab Supreme 10” Colorovo z Windows 8 Tablet CityTab Supreme 10” Colorovo z Windows 8

 

   Zmysł biznesowy to cecha, którą posiada CityTab Supreme 10” – najnowszy tablet marki Colorovo, który właśnie trafił do sprzedaży. Urządzenie bazuje na podzespołach Intela. Wyposażone jest w system Windows 8.1, pakiet MS Office, a dodatkowo zintegrowane z klawiaturą. Te wszystkie cechy czynią z niego praktyczne i wyjątkowo mobilne narzędzie do pracy, które z powodzeniem spełni wymagania użytkowników biznesowych.

 

Konkurencja pomiędzy tabletami i laptopami zaostrza się. Widać to również po najnowszym modelu CityTab Supreme 10”, którego sercem jest nowoczesny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740D o częstotliwości taktowania od 1.33 GHz do 1.83 GHz. Układ współpracuje z kartą graficzną Intel HD Graphics 7 generacji oraz 2 GB pamięci operacyjnej DDR3.

Ekran tabletu stanowi matryca IPS o przekątnej 10,1” i rozdzielczości HD 1280×800 px. Jest precyzyjna, jasna i kontrastowa. Dodatkowo posiada 10-punktowy system dotyku. Zastosowane technologie wyświetlania pozwalają na komfortowe użytkowanie tabletu w zmiennych warunkach oświetleniowych oraz przy różnych kątach nachylenia.

Stworzyliśmy urządzenie, które ma cechy pozwalające na konkurowanie z komputerami przenośnymi. Jest niezwykle mobilne i tak samo szybko gotowe do pracy jak Ultrabook. Dzięki współpracy z Intelem oraz Microsoftem uzyskaliśmy tablet w pełni kompatybilny z systemami stosowanymi w większości firm - powiedział Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Colorovo CityTab Supreme 10” otrzymał 32 GB pamięci magazynującej w standardzie. Gdyby jednak taki rozmiar nie był wystarczający, można go powiększyć za pomocą karty SD, nawet o 64 GB. Łącznie można uzyskać szybko dostępną przestrzeń dyskową, na której pomieszczą się dokumenty potrzebne w codziennej pracy.

Producent wyposażył tablet w dwie kamery: przednią z matrycą 2 Mpix oraz tylną 5 Mpix, kartę sieciową WIFI 802.11a b/g/n, system Bluetooth w standardzie 4.0 oraz obsługę modemów 3G USB. Nie zapomniano również o złączu HDMI, które jest bardzo ważnym elementem w tabletach biznesowych, gdyż umożliwia prowadzenie prezentacji z użyciem projektora.

Atutem prezentowanego modelu nie są wyłącznie najnowocześniejsze podzespoły. Użytkownik, który kupuje tablet CityTab Supreme 10” z systemem Windows 8.1 może liczyć również na funkcjonalny pakiet aplikacji biurowych MS Office. Dzięki temu użytkowanie tabletu nie będzie się różnić od korzystania ze zwykłego komputera. To szansa dla mobilnych grup zawodowych, dla których liczy się przede wszystkim wygoda użytkowania – dodaje Michalski.

Tablet zasila bateria o pojemności aż 8000 mAh, która wystarcza nawet na 8 godzin nieprzerwanej pracy z urządzeniem.

Tablet możemy zakupić w dwóch wersjach: z klawiaturą (rekomendowana przez producenta cena detaliczna to 1199 zł) lub bez (1099 zł).

Colorovo CityTab Supreme 10” jest dostępny w sieci dystrybucji ABC Data oraz w przedsprzedaży w największym sklepie internetowym w Polsce – Agito.pl.

Dbamy o to, by dostarczać naszym Klientom najnowsze rozwiązania i topowe produkty, dlatego cieszymy się, że najnowszy model Colorovo trafi do naszej oferty w przedsprzedaży – mówi Katarzyna Stachowiak Category Manager Agito.pl. Zauważyliśmy, że nasi Klienci zwracają coraz większą uwagę na parametry techniczne, wybierając mocne konfiguracje. Coraz chętniej wybierają urządzenia na systemie Windows. Szacujemy, że udziały Microsoft na rynku tabletów będą się zwiększać. Nowy tablet Colorovo odpowiada na ten trend – dodaje.

Tablet pojawi się również w ofercie sklepów internetowych takich, jak Morele.net, U3D, Reset, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn.

Colorovo jest marką elektroniki użytkowej, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów komputerowych. Oferuje m.in. nowoczesne i wydajne tablety Colorovo CityTab w trzech liniach dopasowanych do potrzeb różnych grup użytkowników (Lite, Vision oraz Supreme), przenośne baterie do ładowania urządzeń mobilnych PowerBox, atramenty i tonery do drukarek, obudowy komputerowe, papier do wydruków fotograficznych, akcesoria czyszczące do urządzeń komputerowych i mobilnych oraz produkty biurowe.

 

Wyświetlony 915 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU