poniedziałek, 20 styczeń 2014 17:20

Najnowszy tablet Samsunga dostępny w przedsprzedaży

Komputronik S.A., czołowy dystrybutor branży IT i elektroniki w Polsce oraz operator najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego z elektroniką www.komputronik.pl, przedstawia najnowszą premierę: nowy Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Produkt dostępny jest w przedsprzedaży w sieci Komputronik. Wysyłka produktu już 27 stycznia. Jest to kolejna generacja tabletów produkowanych przez markę Samsung.

Najnowszy model wyróżnia się na tle swoich poprzedników smukłością, lekkością oraz dużą funkcjonalnością i mnogością zastosowań.

OPIS PRODUKTU SAMSUNG GALAXY TAB 3 LITE:

Samsung Galaxy Tab 3 Lite oferuje wydajny akumulator 3600mAh, dzięki któremu użytkownik może cieszyć się dłuższą pracą urządzenia i długim odtwarzaniem multimediów. Dodatkowo smukła, zaledwie 9,7mm, poręczna obudowa oraz lekka waga (310g) sprawiają, że tablet jest niezwykle wygodny. Zastosowane w tablecie materiały sprawiają, że bardzo wygodnie się go trzyma, a fizyczne przyciski systemowe poza ekranem uniemożliwiają przypadkowe wyjście z uruchomionej aplikacji. Ekran o 7 calowej rozdzielczości WSVGA oferuje bardzo dobrą jakość obrazu i zapewnia przyjemne korzystanie z urządzenia. Tablet został wyposażony w zaawansowany dwurdzeniowy procesor Dual Core 1,2 GHz, dzięki któremu strony internetowe ładują się szybko. Zapewnia on także płynne przejścia między aplikacjami, oraz bezproblemowe odtwarzanie multimediów. Aparat o rozdzielczości 2MP znajdujący się w tylnej części urządzenia, wyposażony został w funkcje, które pozwalają tworzyć zdjęcia w doskonałej jakości, a funkcja udostępniania ułatwia ich dalsze przesyłanie.

Użytkownicy Tab 3 Lite mają dostęp do ponad 30 000 przeróżnych aplikacji dostępnych w Samsung Apps. Są one łatwe do pobrania i zoptymalizowane dla Tab 3 Lite.

Samsung Tab 3 Lite oferuje ponadto szybki i bezpieczny Dropbox, do przechowywania plików i danych, oraz udostępniania ich z dowolnego miejsca. Z kolei dzięki Samsung Link użytkownik może w łatwy sposób zarządzać dostępną treścią i wyświetlać ją bezpośrednio z urządzenia na dużym ekranie telewizora.

Produkt Galaxy Tab 3 Lite jest dostępny w przedsprzedaży w sieci Komputronik w cenie 499 zł.

© 2013-2020 by SN2.EU