poniedziałek, 20 styczeń 2014 17:16

Innowacyjne notebooki od Sferis

Sferis wprowadził do sprzedaży nowoczesne notebooki spełniające funkcję przenośnego komputera oraz tabletu. Bogate portfolio produktowe specjalistycznej sieci sprzedaży poszerzyło się o Ultrabooka DELL XPS 13, Sony VAIO Fit Multi-Flip oraz HP Slate21All-in-One. Konsekwentne poszerzanie oferty o nowe produkty oraz podążanie za trendami zmieniającego się rynku to stały element strategii Sferis.

- W odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie tabletami, na rynku pojawiło się kilka rozwiązań, które stanowią połączenie komputera z popularną formą urządzenia mobilnego. Przykładem jest Sony Vaio Fit Multi-Flip, w którym jednym ruchem ręki można wysunąć ekran z panelu klawiatury i przejść w tryb tabletu, aby wygodniej przeglądać strony internetowe oraz korzystać z dotykowych aplikacji. Ciekawym rozwiązaniem jest również HP Slate All in One z dotykowym ekranem Full HD oraz głośnikami z dźwiękiem w systemie DTS. W Sferis na bieżąco aktualizujemy ofertę, tak by wszystkie nowinki technologicznie były dostępne nawet dla najbardziej wymagających klientów. - powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.

W ofercie Sferis znalazł się Ultrabook DELL XPS 13, którym można sterować głosem za pomocą programu Dragon Assistante. XPS13 to połączenie luksusowych materiałów i najwyższej wydajności. Posiada wyświetlacz w rozdzielczości Full HD z prawie dwa razy większą liczbą pikseli niż standardowy wyświetlacz HD. Panel z oświetleniem o 75% silniejszym niż standardowe, daje intensywny obraz nawet w terenie. Opcjonalny ekran dotykowy pozwala na pracę z użyciem standardowych gestów naciskania, przewijania, przesuwania, obracania i ściskania.

Do sprzedaży w sieci Sferis trafił również HP Slate21All-inOne, posiadający 21,5 calowy, dotykowy ekran Full HD z matrycę IPS. Innowacyjny ekran pozwala na wygodną i wydajną prace dzięki łatwej nawigacji i szybkim gestom. Zaawansowana konstrukcja AiO umożliwia odchylenie go do prawie płaskiej pozycji na biurku bądź stole (kąt odchylenia od 15 do 70 stopni) otwierając tym nowe możliwości używania urządzenia.

Kolejną nowością w ofercie Sferis jest Sony VAIO Fit multi-flip, który posiada najnowszej generacji processor Intel® Core™ pozwalający na szybką pracę z dokumentami i edycję zdjęć. TRILUMINOS Display dla urządzeń mobilnych z wysoką luminescencją i szerokim spektrum kolorów gwarantuje, że wyświetlane barwy są czyste, bogate i realistyczne.

Oprogramowanie zawiera program VAIO Paper do notowania na komputerze i zapisywania pomysłów zachowując naturalne wrażenie, jakie dają długopis i papier. Możliwe jest też pisanie dotykowo palcem.
Sprzęt dostępny jest w salonach Sferis i na www.sferis.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU