czwartek, 18 lipiec 2013 16:23

Clevo - laptopy dla graczy i grafików

Laptopy Clevo bardzo chwalą sobie gracze. Technologia NVIDIA® PhysX® dodaje nowy element realizmu niespotykanego nigdy wcześniej w grach. Dzięki układowi GPU NVIDIA® GeForce® w swoim komputerze, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX®, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe.

Karta graficzna Intel HG Graphics zapewnia znakomitą wydajność dla efektów wizualnych, wyostrza obraz, zwiększa nasycenie kolorów i sprawia, że odtwarzanie audio i wideo jest wyjątkowo realistyczne. Przy wykorzystaniu tego sprzętu można śmiało oglądać filmy i video HD przesyłane z Internetu, grać w popularne gry i korzystać z pełnego wsparcia systemu operacyjnego

Każdy z nas chciałby mieć laptopa, który spełni jego wymagania co do wydajności, szybkości działania i oczywiście dobrego wyświetlacza. Najlepiej byłoby, gdyby był lekki i posiadał długo trzymającą baterię, z super procesorem i extra kartą graficzną.

Dobra wiadomość jest taka, iż taki laptop istnieje, gorsza – nie jest najtańszy.

Jednak realizując swoje marzenie co do super laptopa, każdy z nas pokusi się na notebooka Clevo i z pewnością będzie niesłychanie zadowolony.

Założona w 1983 roku firma Clevo osiągnęła doskonałą reputację jako producentów przenośnych komputerów. Wprowadziła nowy wymiar jakości z dwurdzeniowym procesorem Intel. Zastosowanie go dało gwarancję wydajności na wysokim poziomie. Strony internetowe uruchamiają się szybko a programy Word, Excel, itp.  przetwarzają dane z rewelacyjną prędkością.

Wydajność laptopa Clevo  nigdy nikogo nie zawiedzie, dzięki technologii 3-kanałowych pamięci RAM. Dzielenie kanałów zmniejsza opóźnienia przesyłu danych i zwiększa przepustowość pamięci dla zaspokojenia najbardziej  pamięciożernych aplikacji.

Ponadto komputer zawiera dysk wykonany w technologii Flash SSD. Notebook jest wyposażony w szybki interfejs USB 3.0. Zintegrowany w notebooku wielodotykowy touchpad umożliwia użytkownikom wykonywanie różnych działań poprzez stukanie wieloma palcami i wykonywanie gestów. Laptop posiada WiFi, Bluetooth, HSDPA. Kamera internetowa świetnie sprawdzi się przy korzystaniu ze Skype i wideo rozmowach.

[*]Laptopy Clevo[*] bardzo chwalą sobie gracze. Technologia NVIDIA® PhysX® dodaje nowy element realizmu niespotykanego nigdy wcześniej w grach. Dzięki układowi GPU NVIDIA® GeForce® w swoim komputerze, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX®, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe. Karta graficzna Intel HG Graphics zapewnia znakomitą wydajność dla efektów wizualnych, wyostrza obraz, zwiększa nasycenie kolorów i sprawia, że odtwarzanie audio i wideo jest wyjątkowo realistyczne. Przy wykorzystaniu tego sprzętu  można śmiało oglądać filmy i video HD przesyłane z Internetu, grać w popularne gry i korzystać z pełnego wsparcia systemu operacyjnego.

NVIDIA GeForce GTX 670M wykorzystuje nową, rewolucyjną architekturę firmy NVIDIA, dzięki czemu zapewnia nawet o 60% wyższą wydajność w porównaniu do poprzedniej generacji*. Układ GPU GeForce® GTX 670M – zbudowany pod kątem szybkości i wydajności –wyprzedza konkurencyjne rozwiązania o nawet 30%*. Sterowniki NVIDIA GeForce gwarantują przy tym, że dysponujesz zawsze maksimum możliwości swojej jednostki GPU i możesz cieszyć się absolutnie najlepszymi wrażeniami w grach.

Laptopy Clevo wyposażone  są w matryce 16:9, co oznacza, że projekcja filmu w jakości HD nie wiąże się z oglądaniem czarnych pasów na ekranie. Film wypełnia cały ekran. Dzięki rozdzielczości HD na ekranie mieści się więcej elementów, co znacznie ułatwia pracę w aplikacjach biurowych oraz przeglądanie stron WWW.

Ekran podświetlany diodami półprzewodnikowymi ( typu LED ) zapewnia równomierne i jednolite światło na całej powierzchni ekranu oraz daje ogromne korzyści takie jak: niskie napięcie podczas pracy, a co za tym idzie niewielkie zużycie energii oraz wydłużenie czasu pracy na akumulatorze. Ponadto umożliwia  precyzyjne sterownie natężeniem światła. I co nie mniej ważne – ochronę środowiska.

Podświetlenie klawiatury diodami LED to niezwykła funkcja, która nie tylko upiększa laptopa Clevo P150EM, ale również ułatwia pisanie, kiedy światło w otoczeniu jest słabe. Kolor i intensywność iluminacji można dostosować do swoich potrzeb.

Firma Clevo wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników zastosowało w laptopie P150EM łatwy dostęp do podzespołów komputera. Dzięki temu bez żadnych problemów można wymienić dysk na pojemniejszy, zwiększyć wydajność kości RAM lub po prostu wyczyścić  laptopa.  Gonia  http://www.mpolska.eu/
http://www.mpolska.eu/
Wyświetlony 335 razy
© 2013-2019 by SN2.EU