czwartek, 11 grudzień 2014 09:17

Naucz się latać!

Nie przypną Ci skrzydeł ani nie nauczą pilotażu. Jednak pokażą Ci, co oznacza prawdziwa adrenalina, kiedy spadasz z kilku tysięcy metrów a Twoje życie zależy od kawałka płótna zamkniętego w plecaku. Jesteś ciekaw o co chodzi?

Skoki spadochronowe w Polsce zyskują coraz bardziej na popularności. Każdy, kto chce przeżyć nagły skok adrenaliny decyduje się na ten pozornie banalny sport. Spadochroniarstwo bowiem nie jest skomplikowane – bo co to za sztuka, wyskoczyć z samolotu i po prostu spadać?

No cóż, cały problem polega na tym, aby zrobić wszystko, by sobie nie zrobić krzywdy. Dlatego prowadzone są liczne kursy spadochroniarskie, a dla śmiałków, którzy chcą jednorazowo zaznać smak takiej przygody, przygotowane są skoki w tandemie z instruktorem. Jest to ciekawa opcja, jeśli chcemy komuś zrobić niebanalny prezent – czy to na wieczór kawalerski czy też na urodziny lub z okazji awansu w pracy.

Wiele firm, w tym SkyDive.pl oferuje zakup vouchera na skok spadochronowy, który jest ważny nawet dwanaście miesięcy. Dzięki czemu możemy decydować kiedy dokładnie skok się odbędzie, a ewentualne zmiany planów nie sprawią, że voucher nam przepadnie.

Gdzie możemy skakać? Oferta jest ogromna – praktycznie w większości większych miast w Polsce otwarte są firmy oferujące skoki spadochronowe. Firmy takie jak SkyDive.pl najczęściej oferują kilka miejsc, w których możemy pokusić się o skok. Dzięki temu możemy wybierać w rozmaitych ofertach, które nie wymagają od nas dojazdu na miejsce więcej niż te 200 km od domu.

Czy opłaca się taki jednorazowy skok? Najtańsza opcja to w większości firm 500-600 zł, w której skład wchodzi szkolenie, 30 sekundowe swobodne spadanie i certyfikat skoku w tandemie. Biorąc pod uwagę wrażenia oraz doświadczenie, jakie się z tym wiąże, nie jest to wygórowana cena za porządną dawkę adrenaliny.

Jeśli więc chcesz spróbować swoich sił jako skoczek, sprawdź już dzisiaj ofertę na skoki spadochronowe firmy SkyDive.pl. A nuż odnajdziesz swoją nową pasję?

© 2013-2020 by SN2.EU