poniedziałek, 15 kwiecień 2013 21:44

Multizadaniowy komputer pokładowy dla Twojego auta. +Video

System komputerowy Parrot ASTEROID Smart to najbardziej zaawansowany produkt w nowej linii produktowej ASTEROID. Jest to dosłownie multimedialny geniusz nsamochodowy. Wielozadaniowe urządzenie działające na systemie Android™

(doskonale znanym ze smartfonów i tabletów) to nie tylko kolejny kultowy gadżet, lecz przede wszystkim nowoczesne, funkcjonalne wsparcie dla każdego kierowcy. W oparciu o Mobilny Internet (dostępny poprzez WiFi®, telefon komórkowy lub dedykowany modem USB) można pobrać aplikacje z ASTEROID Market lub ze stron internetowych.

Komputer pokładowy pozwala na rozmowę przez telefon bez użycia rąk (10 różnych telefonów w pamięci, 2 telefony obsługiwane jednocześnie) oraz słuchanie muzyki z różnych nośników (z USB, karty SD/SDHC lub przez Bluetooth z telefonu czy innych urządzeń podłączonych przez złącze mini-jack). Dzięki zewnętrznej antenie GPS klasy SiRFstarIV, kierowca może korzystać z nawigacji, a także namierzać i zbierać informacje o lokalizacji pojazdu, jego prędkości, parametrach silnika, spalaniu, itp. ASTEROID Smart może też wyświetlać filmy video na wbudowanym ekranie lub na ekranach zewnętrznych, zamontowanych na przykład w zagłówkach foteli.

Źródłem obrazu video mogą być również  zewnętrzne kamery, takie jak kamera cofania czy rejestratory.

Parrot ASTEROID Smart posiada m. in. dotykowy ekran o przekątnej 6,2’’ z funkcją  Multi-Touch, wbudowany wzmacniacz 4x50W MOSFETT, 4 porty USB (w tym jeden dedykowany dla produktów Apple), 1 x video RCA-IN, 1 x zewnętrzna kamera, 1 x RCA-OUT.

Wersja polskojęzyczną będzie dostępna w Polsce już pod koniec kwietnia.

Informacje dodatkowe:
- Parrot ASTEROID Smart
- producent: Parrot
- dystrybutor w Polsce: Amervox
- system operacyjny Android™ 2.3
- zdejmowana część panelu z przedniej ściany urządzenia
- kompatybilny z klawiszami sterowania w kierownicy (Parrot UNIKA) /opcja dostępna w zależności od typu pojazdu
- możliwy montaż w każdym pojeździe posiadającym miejsce na radio w standardzie 2-DIN
- innymi w gamie produktów Parrot ASTEROID są: Tablet, Mini, Classic
www.amervox.com
www.parrot.com

Animowany filmik instruktażowy:

Wyświetlony 410 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU