wtorek, 19 marzec 2013 11:21

Samsung Electronic Polska na XVII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych +Video

Już w najbliższych dniach, 20-22 marca 2013 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. Wśród licznych firm, które zaprezentują swoje produkty, będzie też Samsung Electronic Polska.
EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży hotelarskiej i gastronomicznej. Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Na EuroGastro obecni są przedstawiciele wiodących firm z Polski i z zagranicy, co stanowi znakomitą okazję do porównania ich oferty, a także do nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych.

Targi skierowane są do ściśle określonej grupy odbiorców branżowych: osób decyzyjnych oraz środowisk opiniotwórczych. Menedżerowie restauracji, dystrybutorzy produktów i usług dla HoReC będą mogli zapoznać się między innymi z najnowszymi urządzeniami firmy Samsung. Podczas targów zostaną  zaprezentowane m.in. monitory profesjonalne (przeznaczone do wyświetlania stałych treści np. eMenu Board, czyli elektroniczne menu, a także eRoll-Up’y, które pozwolą na lepszą prezentację wystawców w czasie konferencji przy jednoczesnym zachowaniu zamysłu architekta podczas projektowania centra konferencyjnego), telewizory komercyjne (do wyświetlania wydarzeń sportowych z możliwością podpięcia systemu audio bezpośrednio do telewizora) monitory do wyświetlania treści reklamowych, rozwiązania skierowane do gastronomii i hotelarstwa (np. tablety umożliwiające zamawianie posiłków)

Warto zauważyć, że polscy hotelarze coraz częściej decydują się na wykorzystanie systemów zdalnego zarządzania treścią wyświetlaną na ekranach monitorów (Magic Info) oraz telewizorach  komercyjnych (hotelowych) Samsung. Propozycja firmy jest kompletnym i łatwym w konfiguracji rozwiązaniem, które oszczędza czas i ułatwia pracę, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość usług informacyjnych i rozrywkowych. W przypadku monitorów wielkoformatowych Magic Info umożliwia kontrolować treści wyświetlane na monitorach, tworzenie własnych layoutów i trzymanie aktualnej oferty na bieżąco; w przypadku telewizorów hotelowych system CMS eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznych Set-Top Box’ów i ułatwia gościom dostęp do informacji o usługach dostępnych w hotelu, restauracjach, czy atrakcjach turystycznych. Oparte na sieci LAN rozwiązanie CMS (Content Management Solution) pozwala w prosty i ekonomiczny sposób dostęp do płatnych treści i usług, w tym np. zamówienia z poziomu telewizora potrawy, masażu czy też budzenia.

Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie zostały zaprezentowane na targach Integrated Systems Europe 2013 w Amsterdamie:
- ISE Amsterdam 2013 TV hotelowe: http://youtu.be/NG6VG494IqE
- ISE Amsterdam 2013 ekrany komercyjne:  http://youtu.be/7iLCo8GaaUA
- ISE Amsterdam 2013 Samsung Smart Signage:  http://youtu.be/gYkF0TNJIPE
- ISE Amsterdam 2013 ekrany dla edukacji: http://youtu.be/dbSQgb0S_2I

Wstęp na Targi EuroGastro jest odpłatny, a wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja na miejscu.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU