piątek, 17 czerwiec 2011 14:45

Gunnar rozpoczyna współpracę z firmą Techland

Producent okularów przeznaczonych dla graczy komputerowych, firma Gunnar, nawiązał współpracę z deweloperem Techland. Kooperacja ma rozpocząć się od wspólnej promocji gry Call of Juarez: The Cartel. W ramach akcji zostanie przeprowadzony szereg działań marketingowych, polegających na połączeniu premiery gry i specjalnych okularów dla graczy.
Współpraca Gunnar z Techlandem będzie opierać się na prowadzeniu wspólnych konkursów w mediach internetowych i drukowanych, zajmujących się tematyką gamingu, zarówno dedykowanym grom na PC, jak i na konsolę. W planach są również eventy dla graczy oraz dziennikarzy, podczas których zaprezentowana zostanie gra Call of Juarez oraz okulary Gunnar. Ponadto, produkty Gunnar z serii Gaming, zostaną rozlosowane wśród osób, które zamówią Edycję Kolekcjonerską gry w ramach pre-orderu.

Nasza współpraca z Techland przy okazji premiery Call of Juarez: The Cartel ma na celu uatrakcyjnienie kampanii promocyjnej gry, poprzez pokazy okularów Gunnar oraz danie możliwości wygrania wielu modeli, które zamierzamy przekazać graczom - podkreśla Łukasz Karnas z Gunnar Optiks Polska – Pomysł, aby połączyć siły, został błyskawicznie zaakceptowany przez obie strony. Duże zainteresowanie grą, na długo przed jej premierą, dowodzi słuszności wspólnej decyzji.

Okulary Gunnar z serii Gaming są dedykowane osobom, które spędzają długie godziny przy grach konsolowych i PC. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii od Carl Zeiss Vision, pozwalają one na odciążenie gałek ocznych, poprzez utrzymywanie ich stałego nawilżenia oraz działanie 7 specjalnych filtrów. Seria Gaming zaopatrzona jest dodatkowo w gumowe zauszniki, które pozwalają na komfortową grę przy używaniu head-setów.

Wyświetlony 1388 razy
© 2013-2019 by SN2.EU