poniedziałek, 06 czerwiec 2011 15:38

Gunnar wprowadza korekcyjne okulary do komputera

Dotychczasowa oferta Gunnar została rozszerzona o okulary ze szkłami korekcyjnymi. Osoby z wadą wzroku będą mogły swobodnie korzystać z najnowszej technologii, pozwalającej na długotrwałe przebywanie przed komputerem, bez symptomów zmęczenia wzroku. Szkła korekcyjne Gunnar przygotowuje renomowana firma Carl Zeiss Vision.
Gunnar Optiks Polska wprowadził możliwość zamówienia specjalnych szkieł korekcyjnych do oprawek z nowej z serii „Optical”, której modele nawiązują do poprzednich linii „Office” i „Gaming”. Do tej pory osoby z wadą wzroku mogły korzystać z okularów Gunnar wyłączenie w przypadku używania soczewek kontaktowych. Szkła korekcyjne będą dostępne na specjalną receptę, na podstawie której dokonywane będzie zamówienie. Wykonaniem soczewek zajmie się Carl Zeiss Vision w Szwajcarii, a scaleniem ich z oprawkami amerykański oddział Gunnar.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o szkła korekcyjne ze względu na dużą ilość zapytań od osób z wadą wzroku. Podstawowe serie okularów Gunnar, czyli Office i Gaming zostały znakomicie odebrane przez polskich użytkowników oraz testujących je dziennikarzy i profesjonalnych graczy. Naturalną koleją rzeczy jest rozszerzenie naszego asortymentu. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kolejnych nowości - tłumaczy Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska.

Zamówienie szkieł korekcyjnych Gunnar jest możliwe za pomocą sklepu internetowego iStore. Każdy zainteresowany otrzyma receptę, którą wypełnia okulista. Na podstawie wyników badania zostaje zrealizowane zamówienie.

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli Gunnar oraz okularów korekcyjnych można znaleźć na stronie www.gunnars.pl oraz na iStore Gunnar www.gunnars.istore.pl.

© 2013-2020 by SN2.EU