niedziela, 01 maj 2011 15:21

Okulary dla managera

Marka Gunnar, renomowany producent okularów, wprowadziła na polski rynek serię produktów dedykowanych sektorowi biznesowemu. Okulary z linii Office pomagają odciążyć wzrok osobom, których praca jest związana z nadmiernym przebywaniem przed ekranem komputera.

Dodatkowo, są one wykonane z lekkich stopów metali, a ich nowoczesny design sprawia, że idealnie nadają się na oficjalne spotkania oraz do pracy w biurze.

Okulary Gunnar są odpowiedzią na tzw. Syndrom Widzenia Komputerowego, który dotyka co czwartą osobę pracującą przy komputerze. Specjalne szkła, przygotowane przez ekspertów Carl Zeiss Vision, pokryte czternastoma powłokami o różnych specyfikacjach, sprawiają, że dolegliwości związane z CVS (ang. Computer Vision Syndrome) zostają złagodzone po ok. trzech tygodniach użytkowania. Specjalna seria dedykowana nowoczesnym menedżerom – linia Office – została przygotowana z myślą o profesjonalistach, którzy cenią funkcjonalność i designerski wygląd.

Ze względu na specyfikę sektora biznesowego, która wiąże się z częstymi oficjalnymi spotkaniami, stworzyliśmy linię Office. Oprawki w okularach tej serii zostały przygotowane przez projektantów współpracujących z Apple i utrzymane są w nowoczesnej stylistyce – tłumaczy Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska.

Okulary z linii Office dostępne są w największych sieciach dystrybuujących sprzęt elektroniczny w Polsce. Ich cena waha się między 299 zł a 449 zł. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli można znaleźć na stronie www.gunnars.pl.

 

© 2013-2020 by SN2.EU