wtorek, 05 kwiecień 2016 11:50

Ultralekkie trampki od Timberland

Timberland wiosna/lato 2016 Timberland wiosna/lato 2016

Znakomity design i wyjątkowa lekkość – poznaj nowe trampki Timberland z linii Amherst, które powstały z myślą o wszystkich, miejskich eksploratorach. Najlepsze materiały i wyjątkowa podeszwa sprawią, że zapomnisz o ich istnieniu. To nowa definicja wygody, sygnowana drzewkiem Timberland.

Inspiracją dla projektantów Timberland była moda w stylu street i wulkanizowane trampki na grubej, gumowej podeszwie – które świetnie wpisują się w klimat najbardziej inspirujących miast z całego świata. Lubisz chodzić do pracy, na spacery, często wybierasz rower i komunikację miejską – lub po prostu – cenisz na co dzień komfort dobrego obuwia? Trampki Timberland Amherst to odpowiedź na potrzebę wyjątkowej wygody.

 Wyposażone w trójwarstwową podeszwę Sensorflex świetnie dopasowują się do każdych, miejskich warunków. Super amortyzacja, wsparcie dla zmęczonych stóp, elastyczność – masz prawo tego oczekiwać nawet od trampków, zakładanych do casualowych stylizacji.

Najmodniejsza denimowa kolorystyka, lekki i oddychający materiał połączony ze skórzanymi detalami, dyskretny i stylowy branding – projektanci Timberland zadbali o idealne połączenie prostych i ponadczasowych projektów z najlepszymi technologiami.

Modele Amherst oraz inne buty z technologią Sensroflex dostępne są dla niej i dla niego w salonach Timberland i online na Timberland.pl.

 Timberland - Amherst Chukka

Timberland - Amherst Chukka

Technologia SENSORFLEX ™ jest najnowszym 3 warstwowym systemem podeszwy. Ma na celu dostarczyć optymalną stabilność, komfort i wydajność jej użytkownikowi na każdej powierzchni w mieście czy też w terenie.

JAK TO DZIAŁA?
SENSORFLEX ™ jest 3 warstwową podeszwą – dającą stopom wsparcie, amortyzację i elastyczność. Całość ma na celu zapewnienie płynnego, komfortowego chodu, z niespotykanym odczuciem lekkości. Trzy warstwy składają się z:
1. twardej warstwy wierzchniej do wsparcia i stabilności;
2. warstwy środkowej zbudowanej z pianki EVA zapewniającej amortyzację wstrząsów i niezależne „zawieszenie”;
3. warstwy dolnej/zewnętrznej podeszwy składającej się z rowków typu flex zintegrowanych z gumowymi uchwytami w celu zapewnienia przyczepności i stabilności. Unikalna geometria podeszwy zapewnia łatwe wyginanie i respons na każde podłoże

Timberland - Amherst Chukka

CO TO DAJE KLIENTOM TIMBERLAND?
Komfort ma teraz zupełnie nowe znaczenie. Trójwarstwowa podeszwa pracuje przy każdym kroku absorbując nierówny teren, dając uczucie płynnego stabilnego kroku. Technologia ta pozwala na absorbowanie uderzenia kroku przez niższe warstwy, podczas gdy stopa pozostaje stabilna i wsparta przez wyższe warstwy podeszwy. Produkty z Sensorflexem charakteryzują się lekkością co również wpływa na komfort użytkownika, bez uszczerbku na designie produktu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZAWSZE W PRODUKTACH TIMBERLAND

 

Wyświetlony 901 razy
© 2013-2019 by SN2.EU