wtorek, 13 październik 2015 13:41

Persol kolekcja Cellor 2015

Wystarczy sama nazwa Persol, aby od razu pomyśleć o włoskim stylu. Od momentu powstania w 1917 r. w Turynie marka budowała swoją renomę dzięki ciągłym technologicznym innowacjom, z roku na rok utrzymując czołową pozycję w branży. Kochane przez gwiazdy kina ze względu na swój niepowtarzalny urok, modele Persol stały się z czasem punktem odniesienia dla wszelkich akcesoriów, przede wszystkim dzięki wyjątkowej jakości tworzącej DNA tej marki.

Stworzone rękami mistrzów rzemiosła, wykonane z wyjątkowych materiałów, oprawki Persol stały się symbolem rzemiosła, jakości, innowacji oraz eleganckiego, włoskiego designu.

Kolekcja 2015 Persol obejmuje wersję folding modelu Cellor, ikony lat ‘50, która powróciła w ubiegłym roku, odnosząc wielki sukces.

Nazwa modelu Cellor pochodzi od słów Cell+Or, co w języku włoskim oznacza celuloza i złoto — materiały, z których był on początkowo wykonany. Stworzony 60 lat temu i natychmiast doceniony ze względu na design, cechuje się cennymi materiałami, poddanymi starannej rzemieślniczej obróbce wyróżniające jmarkę Persol.

CELLOR

Model Cellor, wprowadzony ponownie w roku 2014, oferuje te same cechy, co model oryginalny, a czar jego charakteru vintage jest teraz przedstawiony w wersji folding. Frontowa część oprawek, wykonana z octanu i metalu, jest połączona z delikatnymi i elastycznymi zausznikami, komfortowymi w noszeniu dzięki systemowi Meflecto oraz niewidocznemu mechanizmowi zawiasowemu. Do tego dochodzą stylowe detale, takie jak ministrzałka Suprema oraz metalowy mostek z laserowym grawerowaniem. Dostępny w kilku ekskluzywnych oprawkach z octanu Vintage Celebration: Caffè z soczewkami polaryzacyjnymi w kolorze zielonym; havana z brązowymi soczewkami; Terra di Siena z jasnobłękitnymi soczewkami; czarny z błękitnymi soczewkami z filtrem fotochromatycznym i polaryzacyjnym.

PO3132V

Okulary korekcyjne Cellor. Powstały w latach ‘50, wprowadzone ponownie w roku 2014 z zachowaniem oryginalnego designu. Odniosły wielki sukces dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi vintage, wykonanemu z octanu i metalu. Model ten, wyróżniający się ciekawym połączeniem materiałów i staranną pracą rzemieślniczą, jest teraz oferowany również w nowej, składanej wersji.

Delikatne zauszniki są wygodne dzięki systemowi Meflecto, a dzięki ekskluzywnemu i starannie przetestowanemu systemowi folding można je zginać. Część frontową rozświetlają metalowe detale grawerowanego laserowo mostka oraz ministrzałka Suprema. Warianty kolorystyczne to: Caffè, havana, Terra di Siena i czarny.

Wyświetlony 967 razy
© 2013-2019 by SN2.EU