poniedziałek, 21 wrzesień 2015 18:02

Jesienny LookBook Diverse

Tłem powstania męskiej linii – ABANDONED, należącej do najnowszej kampanii Lookbookowej DIVERSE, są opuszczone wnętrza surowych, industrialnych przestrzeni oraz motyw pochłaniającej je zieleni i dzikiej roślinności. Niespieszny proces erozji nadajе wnętrzom głębi, kolorytu i tym samym wzbogaca je, tworząc nową, interesującą formę.

W tym anachronicznym i bezkompromisowym procesie projektanci dostrzegli siłę, kojarzącą się z męskością. Na zasadzie kontrastu, przekuli to, co przestarzałe w nowoczesne i modne fasony. Temu, co opustoszałe i opuszczone nadali nowe życie, przekornie interpretując temat erozji jako zjawisko pozytywne.

 

Diverse Abandoned

Diverse Abandoned

Diverse Abandoned

W kolekcji dostępnych jest wiele materiałów celowo postarzanych – poniszczone jeansy, melanżowe dzianiny czy swetry z naszywanymi łatami.

Paleta ABANDONED, poza kolorami bazy męskiej kolekcji (granat, grafit), została wzbogacona o odcienie przebijające się przez powierzchnie zniszczonych fabryk, miast czy innych struktur - intensywnej zieleni khaki oraz koloru rdzawego. ABANDONED to niewątpliwie jedna z najbardziej interesujących kolekcji sezonu. Można się z nią zapoznać dzięki filmowej produkcji LookBooka marki:

Wyświetlony 1123 razy
© 2013-2020 by SN2.EU