czwartek, 12 marzec 2015 12:03

Lekko, letnio, Timberland!

Timberland - Kolekcja wiosna/lato 2015 Timberland - Kolekcja wiosna/lato 2015

Proste sylwetki, przewiewne materiały, radosna kolorystyka – wiosenna kolekcja męskiego obuwia Timberland zachwyca świeżym podejściem do tematu. Jest modnie,m wygodnie i niezwykle lekko!


Timberland inwestuje w klasykę podkręconą wiodącymi trendami. Z sezonu na sezon, marka prezentuje coraz odważniejsze kolekcje inspirowane modą z wybiegów, nie zapominając jednocześnie o tych, którzy pokochali ją za uniwersalne i wytrzymałe Żółte Buty Premium 6. Wiosna będzie kolorowa i… zaskakująca!

Moda wyposażona w wygodę
Stylowy mężczyzna XXI wieku wybiera przede wszystkim produkty, które od rana do nocy zapewnią mu komfort użytkowania. Oczywiście, modny wygląd jest dla niego nie mniej ważny. Timberland rozumie te potrzeby i w nowej kolekcji prezentuje buty, które spodobają się każdemu, aktywnemu mieszkańcowi wielkiego miasta. Modele z kolekcji Earthkeepers Revenia to proste, zamszowe oxfordy w zgaszonej, miejskiej kolorystyce, które uzupełnią każdą miejską stylizację. Nieco mniej oficjalne, loafery Hayes Valley Loafer to propozycja idealna na leniwe letnie wieczory spędzane na plaży w gronie najbliższych.

Lekko, letnio, Timberland
Letnia stylizacja powinna być przede wszystkim wygodna. Lekkie, płócienne wsuwki Earthkeepers City Shuffler i nieco bardziej młodzieżowe Earthkeepers Hookset Camp sprawdzą się nie tylko na rozgrzanych słońcem, miejskich ulicach, ale także na wszystkich wakacyjnych wypadach. Zestawione z dżinsowymi szortami i bawełnianym t-shirtem idealnie dopełnią letniego look’u.

© 2013-2020 by SN2.EU