poniedziałek, 04 sierpień 2014 14:01

Piotr Czaykowski w sesji dla Pako Lorente

Pako Lorente kolekcja jesień-zima 2014/15 Pako Lorente kolekcja jesień-zima 2014/15

 W piątek 25 lipca odbyła się sesja wizerunkowa kolekcji jesień-zima 2014/15 marki Pako Lorente. Na tę okazję do Polski przybył światowej sławy model – Piotr Czaykowski – który został twarzą kolekcji. Piotr Czaykowski sprostał wymaganiom stawianym przez Artura Magierę i Rafała Chrapkowicza – właścicieli marki. Duma polskiego modelingu brał udział w kampaniach Armaniego, Etno i Lardini. Dla Pako Lorente wcielił się w postać dżentelmena z dużą klasą i poczuciem humoru oraz w niegrzecznego chłopca – na efekty tej współpracy musimy jeszcze poczekać.

 Styliści pracujący przy sesji stworzyli 30 sylwetek. Poczynając od klasycznych propozycji na wieczór, formalnych smokingów i garniturów, z których słynie producent. Poprzez casualowy look oparty na sportowej elegancji, aż po propozycje na luźne spotkania w gronie przyjaciół.

Jesienno-zimowe outfity opierają się na smukłej sylwetce. Projekty wydłużono z wypracowanymi krawieckimi detalami i wykończeniami, które w nowej stylizacyjnej odsłonie tracą konserwatywny sens i zyskują nowoczesny szyk.

Stylizacyjny „must have” w tym sezonie reprezentuje elegancki strój biznesowy zestawiony ze sportową w charakterze kurtką budrysówką.

Sesja odbyła się w Hill Park Apartments – Bielany – apartamencie pokazowym, który swym nowoczesnym wystrojem idealnie komponuje się z wizerunkiem Pako Lorente.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU