wtorek, 26 marzec 2013 15:55

Tenisówki – męski hit na wiosnę

W nadchodzącym sezonie męski świat zdominuje wygoda. Dobrą propozycją na wiosnę będą lekkie tenisówki, które w uniwersalny sposób dopełnią nieformalny, casualowy look. W kolekcji firmy Deichmann znajdziemy nie tylko klasyczne modele tego obuwia, ale również propozycje przełamane wyrazistymi akcentami.
Męska kolekcja obuwia firmy Deichmann przygotowana na sezon wiosna/lato 2013 to zdecydowanie połączenie stylu oraz funkcjonalności. Projektanci marki zadbali, aby różnorodność modeli pozwoliła        dopasować je do każdego stylu życia.

„Sznurowane, płócienne buty idealnie   pasują do weekendowych i wakacyjnych stylizacji” – mówi Mateusz Farenholc, stylista i współautor trend bloga firmy Deichmann. „Wśród wiosenno-letnich propozycji dostępnych w salonach Deichmann znajdziemy między innymi tenisówki wykonane z materiału przypominającego jeans oraz z podeszwą z oryginalną plecionką a'la espadryle. Inne warianty to m.in. hybrydy półbutów i tenisówek, z materiałów imitujących skórę lub zamsz, ze sznurówkami w mocnym kolorze. Takie buty to zdecydowany „must-have” tego sezonu” – dodaje.
Wyświetlony 732 razy
© 2013-2019 by SN2.EU