środa, 13 marzec 2013 14:35

Wiosna zawitała do sklepów GO Sport

W sklepach GO Sport przedstawił nową ofertę z zakresu running i fitness. Popularna sieć przygotowała wiele nowych i atrakcyjnych cenowo propozycji dla fanów biegania i regularnych ćwiczeń.
Tuż po zakończeniu wyprzedaży oferty zimowej GO Sport wprowadził do sklepów produkty z kategorii running oraz fitness. Nie brakuje wśród nich wielu nowości i wyjątkowych okazji.

Hit do biegania
Biegaczom polecamy najnowszy przebój firmy Adidas - buty Energy BOOST™. Zastosowano w nich innowacyjną technologię BOOST™ opartą na minimalistycznej konstrukcji buta: lekkiej i nisko wyprofilowanej, która dopasowuje się do kształtu stopy. Buty są również wyposażone w TORSION™ SYSTEM, wzmacniający podeszwę i wspomagający śródstopie w trakcie biegu. Dodatkowa zaleta tych nowoczesnych butów to  miCoach SPEED_CELL™ - chip umieszczony w podeszwie, który zbiera dane na temat naszych wyników oraz analizuje postępy w treningu. Buty Energy BOOST™ są aktualnie dostępne w sklepach GO Sport w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Temperatura w górę, ceny w dół
Dla pasjonatów sportu każda pora jest dobra na dbanie o zdrowy tryb życia, dlatego może już warto poszerzyć domowy zestaw do treningu. Kolejnym przykładem wartym uwagi są męskie buty REVOLUTION, które można nabyć już w cenie 139,99zł (promocja do 25 marca). Podeszwa tych butów jest wyposażona w piankę Phylon, nadającą im elastyczność, lekkość oraz odpowiednią amortyzację przy kontakcie z podłożem.

Sympatycy siłowni również znajdą coś dla siebie w akcji promocyjnej GO Sport. Zestaw hantli SET VALISE to propozycja w sam raz dla osoby, pracującej nad sylwetką i siłą. Hantle są bardzo poręczne i solidne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ćwiczyć nimi w domu, zwłaszcza że elegancka walizka pozwala na ich wygodne przenoszenie. Produkt ten jest dostępny do 25 marca (lub do wyczerpania zapasów) w promocyjnej cenie 129,99zł.

To tylko wybrane produkty objęte promocją, warto więc wybrać się na zakupy do GO Sport.

Wyświetlony 1139 razy
© 2013-2019 by SN2.EU