wtorek, 19 czerwiec 2018 10:21

Najnowsze trendy w odzieży ulicznej

Odzież to obecnie nie tylko sposób ochrony przed czynnikami zewnętrznymi jak chłód lub ciepło ale również sposób na wyrażenie siebie i swoich przekonań.

 

Koncepcja Omerta odzwierciedla wartości, które stanowią kodeks uliczny. Mafioso przeszłości i teraźniejszości. Jednak Omerta to nie tylko gangsterzy, gangi czy bandyci; chodzi o to, by być sobą jako przykładnym mężczyzną lub, co ważniejsze, dżentelmenem. Dawniej uścisk dłoni oznaczał coś; reprezentowało słowo człowieka. Pojawiła się niewypowiedziana duma, która przyszła wraz z byciem prawdziwym człowiekiem z zasadami.

Czym właściwie jest Omerta?

Większość ludzi odnosi Omerta do kodu mafijnego. Z definicji Omerta jest skrajną formą lojalności i solidarności. Omerta to kodeks honorowy, który określa solidarną odpowiedzialność. Ta wartość przyczyniła się do zaszczepienia poczucia dumy i obowiązków. Część tych obowiązków to lojalność wobec drugiego człowieka i społeczności, której jest się nieodłącznym członkiem. Omerta opisuje dżentelmena, jako osobę dobrze wychowaną, która mówi poprzez działania, a nie słowa. Jest lojalny, wierny, pełen szacunku, i dumny. Prawdziwy dżentelmen dba o swoją rodzinę i społeczność w której się obraca. Ci, którzy nie są dżentelmenami, są pozbawieni szacunku, samolubni, aroganccy, bez wartości moralnych, co łamie kod, który wyznacza Omerta. Omerta uważa, że ważne jest, abyś nosił głowę wysoko, żył swoim życiem według przyjętych zasad.

To nie tylko mafia...

Mało kto wie, że Omerta wyznacza również kodeks postępowania wobec kobiet. Pokazuje mężczyznom jaki powinni być dżentelmeni. Omerta chce zachęcić mężczyzn, aby stali się lepszymi mężczyznami we wszystkich aspektach życia, aby mieli moralność i wartości według starej szkoły, a także traktowali kobiety z najwyższym szacunkiem. Omerta wierzy w zwrot "za każdym wielkim mężczyzną, stoi wspaniała kobieta"; w ten sposób okazują miłość i szacunek wobec kobiet. Omerta nadal wierzy w rycerskość i ma nadzieje, że kobiety znów zaczną w nią wierzyć.

Celem Omerty jest zaangażowanie ludzi w podstawowe wartości. Extreme Hobby wypuścił nową kolekcję Omerta, w której próbuje przedstawić właśnie te wartości, umieszczając hasła na koszulkach „SEE NO EVIL, HEAR NO EVIL, SPEAK NO EVIL”, „OMERTA NO EVIL”, „BOWELS IN OR BOWELS OUT” oraz słynne „SANTA MUERTE” i „PLATA O PLOMO”. Nosząc ich ubrania, możesz reprezentować swoje przekonania z dumą i pomóc w rozpowszechnianiu ich przesłania.

Zdobądź swój wzór Omerta z odzieży ulicznej Extreme Hobby.

Wyświetlony 506 razy
Więcej w tej kategorii: « Wrangler is Denim ANSWEAR x O.ESU™1 »
© 2013-2019 by SN2.EU