czwartek, 30 sierpień 2012 15:55

Wódka Starotoruńska zdobywa serca coraz większej rzeszy konsumentów

Kilka miesięcy temu marka Vinpol wprowadziła na rynek nowość – Wódkę Starotoruńską. Alkohol szybko stał się przebojem w swojej klasie i cały czas zdobywa serca coraz większej grupy konsumentów. Wielbiciele mocnych trunków docenili ten najwyższej jakości alkohol za wyjątkową harmonię łagodności i wyrazistości smaku. Tradycjonaliści wśród smakoszy wybierają Wódkę Starotoruńską
w wersji klasycznej o wyjątkowym aromacie i czystym smaku. Ci, którzy lubią odrobinę odmiany, sięgają po Wódkę Starotoruńską pieprzowo-korzenną, w której piernikowe nuty cynamonu i goździków przełamuje zdecydowany charakter zielonego pieprzu.

Dodatkowym walorem jest wyrafinowana butelka z uchem, w której jest sprzedawana Wódka Starotoruńska – o kształcie przywodzącym na myśl naczynia z czasów świetności staropolskiego gorzelnictwa, o matowym szkle, drewnianym zamknięciu i zdobiona kunsztowną grafiką. Doskonale prezentuje się na bankietowym stole, a także nadaje się na elegancki upominek.

Nie tylko konsumenci docenili nowość firmy Vinpol. W  tegorocznej decyzji konkursu na Najlepsze Produkty Roku 2011 organizowanego przez prestiżowe czasopismo branży alkoholowej „Rynki Alkoholowe” debiutująca Wódka Starotoruńska otrzymała złoty medal. Oceny dokonywało grono pięciu niezależnych ekspertów, wśród których znalazł się prezydent Stowarzyszenia Barmanów Polskich Ryszard Berent oraz Mistrz Polski Somelierów.

Nagroda jest znacząca tym bardziej, że komisja degustacyjna dokonywała wyboru na podstawie tzw. ślepych testów, czyli nie znając marek ani producentów ocenianych produktów. Mamy zatem pewność, że tym, co szczególnie wyróżnia nową wódkę Vinpolu jest wyjątkowość smaku.

Konkurs obejmował kilka kategorii cenowych. Wódka Starotoruńska oceniana była w kategorii 25-50 zł.

Pojemność: 500 ml,
Cena: ok. 40 zł
Wersja prezentowa w kartoniku z kieliszkami
Cena ok. 55 zł
Wersja prezentowa w skrzynce z kieliszkami
Cena ok. 170 złwww.vinpol.pl

Wyświetlony 2686 razy
© 2013-2019 by SN2.EU