piątek, 31 sierpień 2012 10:55

Chwila relaksu? Letnie wieczory z Ginem Lubuskim!

Wakacje to dla jednych okres błogiego relaksu, dla innych – czas zwariowanych, nocnych eskapad. Nieważne w jaki sposób planujesz spędzać lato, ważne jest, że nie może zabraknąć jednego – orzeźwienia! A przecież nic tak nie orzeźwia i nie relaksuje letnią porą,  jak lekki, zimny drink, np. z dodatkiem Ginu Lubuskiego!
Gin, już na angielskim, królewskim dworze traktowany był jako życiodajny eliksir, a gin z tonikiem uważany jest za cudowny trunek dzięki któremu Brytyjczykom udało się podbić Indie. Energia i odświeżenie sił płyną z tego niezwykłego napoju. Czy renoma ginu nie sprawia, że od samego czytania masz ochotę skosztować tego kultowego alkoholu z nutą naturalnej goryczki?
Gin uznawany jest za alkohol dający się mieszać z różnymi napojami. Jeśli masz w barku Gin Lubuski, nie musisz być wykwalifikowanym barmanem, aby zachwycić kolegów na grillu, rodzinę na imieninach czy przyjaciółki na kobiecym wieczorku. Możliwości masz całe mnóstwo. Puść wodze fantazji, eksperymentuj i znajdź własny, niepowtarzalny pomysł na podanie ginu. Nie masz pomysłu, to wypróbuj nasz przepis na smakowite Cassius:
 
•    30 ml Ginu Lubuskiego
•    30 ml wytrawnego wermutu
•    plasterek limonki
•    kostki lodu
Gin Lubuski i wermut wlej do shakera. Wszystko energicznie wymieszaj i przelej do schłodzonego kieliszka koktajlowego. Dodaj kostki lodu i udekoruj plasterkiem limonki.
 

Na imprezie z przyjaciółmi czy wieczorze z ukochaną, na plaży pod palmami czy w przydomowym ogrodzie, pod upalnym słońcem czy chmurnym niebem – latem fantazyjny drink z Ginem Lubuskim będzie kwintesencją orzeźwienia i chwili relaksu. Miksuj go jak tylko chcesz, pij i baw się! Lato trwa!
Więcej przepisów na www.vinpol.pl
www.ginlubuski.pl
Wyświetlony 1035 razy
© 2013-2019 by SN2.EU