niedziela, 30 październik 2011 18:46

WHISKY BALLANTINE’S dzieli spadek!

Akcja „Dzielimy spadek po George’u Ballantine” rozpoczęła się 1 października i potrwa do 14 stycznia 2012. W ramach 100 - dniowej kampanii Ballantine’s przeprowadzi konkurs, w którym łączna pula nagród sięgnie 100 000 zł. Przez najbliższe 3 miesiące każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w  zabawie zmierzy się z pytaniem konkursowym: „Co zrobisz z wygraną?”. Każdego dnia autor najbardziej oryginalnej i kreatywnej odpowiedzi otrzyma 1 000 złotych.

Aby zostać spadkobiercą, należy kupić dowolną pojemność whisky Ballantine’s Finest (0,5 / 0,7 oraz 1l), zatrzymać paragon potwierdzający zakup i uruchomić swoją kreatywność! Oryginalną odpowiedź tworzoną z wyobraźnią godną George’a Ballantine’a należy zmieścić w 160 znakach i wysłać SMS-em pod numer 70826 lub wypełnić formularz na stronie www.dzielimyspadek.pl dostępnym także na FanPage’u „Ballantine’s w Polsce” na Facebooku.
Powołując się na kreatywną osobowość George’a Ballantine’a marka zachęca współcześnie swoich zwolenników do tworzenia nieszablonowego planu na życie. W konkursie zatem doceniane będą pomysłowe i nietuzinkowe odpowiedzi. 
Ballantine's Finest jest jedną z największych światowych marek alkoholi. To uosabia wizję George’a Ballantine'a, który pragnął stworzyć możliwie najlepszą szkocką whisky. Udało mu sie to bezsprzecznie. Ballantine’s to obecnie jedna z najbardziej cenionych whisky na świecie, aktualny lider na polskim rynku oraz trzykrotny zwycięzca w kategorii scotch standard blended whisky w prestiżowym przeglądzie Whisky Bible 2009, 2010 i 2011 przygotowywanym przez Jim‘a Murray’a.

Więcej informacji o konkursie na www.dzielimyspadek.pl http://www.dzielimyspadek.pl/

Więcej informacji o marce na www.ballantines.pl, profilu „Ballantine’s w Polsce” na Facebook’u oraz www.twojplanb.pl

Wyświetlony 1554 razy
© 2013-2019 by SN2.EU