środa, 14 październik 2015 11:52

Odkryj bogactwo smaków czystej wódki

Staranne podejście do sposobu produkcji, wieloletnie doświadczenie i pielęgnowana przez lata tradycja to charakterystyczne i rozpoznawalne na świecie cechy marki Wyborowa. Wyznaczając najwyższe standardy i sięgając po nowe surowce, marka stworzyła dwa warianty czystej wódki. Oprócz tradycyjnej wódki Wyborowa z żyta na rynku pojawiła się limitowana edycja Wyborowa Polska Pszenica i Wyborowa Polski Ziemniak.

Narodowa Duma
Wódka to polski trunek narodowy, z którego słyniemy na całym świecie. Tradycja jej wytwarzania sięga już niemal sześciuset lat. Można powiedzieć, że Polacy są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie – co więcej posiadają własną definicję Polskiej Wódki – chronionego oznaczenia geograficznego, które oznacza, że produkty te są wytwarzane na terenie kraju wyłącznie z tradycyjnie uprawianych zbóż lub ziemniaków wyłącznie na terenie Polski. To właśnie one – w połączeniu ze starannym procesem produkcji – stoją za wyjątkowym smakiem i wysoką jakością wódki. Marka Wyborowa postanowiła połączyć tradycję z nowoczesnym podejściem, co zaowocowało nowymi wariantami czystej wódki, bazującymi na najlepszych, polskich surowcach.

Bogactwo smaków
Dzięki połączeniu wieloletniej tradycji i nowoczesnemu podejściu do produkcji, Wyborowa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wódek na świecie. Za sukcesem marki kryje się receptura bazująca wyłącznie na najwyższej jakości polskich składnikach. Na półki sklepowe trafiły właśnie dwa nowe warianty, Wyborowa Polska Pszenica i Wyborowa Polski Ziemniak, które udowadniają, że smak czystej wódki nie jedno ma imię.

Wybierz swój smak


Wyborowa Polska Pszenica – wyprodukowana jest z pieczołowicie dobranych odmian polskiej pszenicy. Charakteryzuje się delikatnym, bardzo świeżym aromatem, z wyczuwalnymi nutami cytrusów oraz gładką i krągłą teksturą. Finisz jest niezwykle przyjemny, długi i czysty.
W procesie produkcji wykorzystywany jest kwarc i ametyst.


Wyborowa Polski Ziemniak – charakteryzuje się delikatnym, lekko słodkim aromatem,z wyczuwalnymi nutami pieczonych w ognisku ziemniaków. W smaku wódka ta jest niezwykle gładka i kremowa, z odrobiną słodyczy, na końcu rozwija się delikatny posmak gałki muszkatołowej. Finisz jest długi, ciepły i kremowy. W procesie produkcji wykorzystywany jest kwarc i ametyst.


Wyborowa Polskie Żyto – produkowana z najlepszego polskiego żyta, to klasyka polskiej wódki. Zdecydowany, jedyny w swoim rodzaju smak ceniony jest w Polsce i na świecie od pokoleń. Wódka o wyraźnym charakterze, przełamana subtelną słodyczą.


Znak jakości „Polska wódka”
Limitowane edycje wódki Wyborowa, podobnie jak podstawowa wersja, w 100% wpisują się w definicję oznaczenia geograficznego „Polska Wódka”. Wszystkie trzy warianty są bowiem wyprodukowane z polskich zbóż – żyta i pszenicy – lub polskich ziemniaków. Ponadto, proces ich tworzenia począwszy od zebrania surowców, aż po produkcję odbywa się w Polsce. Aby zapewnić najwyższą jakość narodowego trunku, Wyborowa wykorzystuje do produkcji krystalicznie czystą wodę, która zostaje poddana dodatkowemu procesowi demineralizacji, spełniając w ten sposób definicję produktu najwyższej jakości.

Nowe warianty na półkach sklepowych
„Obserwujemy zmieniający się rynek, coraz większe i bardziej różnorodne wymagania konsumentów, którym nieustannie pragniemy dostarczać produktów jak najwyższej jakości. Widzimy również, że coraz częściej i chętniej wybierane są polskie produkty, bazujące na dostępnych u nas surowcach i produkowane na terenie naszego kraju. Dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie portfolio marki Wyborowa o dwie limitowane edycje: Wyborowa Polska Pszenica i Wyborowa Polski Ziemniak”, mówi Iwona Michałowicz, Polish Vodkas Senior Brand Manager. Nowe warianty wódki Wyborowa dostępne są w butelkach 0,5 i 0,7 l, a także w kartonie zawierającym wszystkie 3 warianty. Nowe produkty znaleźć będzie można w punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wyświetlony 2050 razy
© 2013-2019 by SN2.EU