czwartek, 22 styczeń 2015 13:18

Dwie tuby – jeden ABSOLUT!

ABSOLUT ABSOLUT

Tysiące fanów czekających na nowe odcinki, historie osadzone w polskiej rzeczywistości, niezwykle charyzmatyczny główny bohater z tajemniczą przeszłością... cóż to były za emocje! Przez cztery wakacyjne tygodnie fani marki ABSOLUT mogli śledzić losy Alexa, głównego bohatera komiksu „Życie Alexa – czas na absolutne zmiany”, który nocami walczył z szarą rzeczywistością polskich miast.

W wyniku organizowanych castingów on-line Jury wybrało 8 szczęśliwców, którzy stali się częścią animowanej historii. Ale to koniec przygody! Teraz dodatkowo ich sylwetki znalazły się na kolekcjonerskich tubach. Fani komisowego projektu mogą już szukać ich w wybranych sklepach. Warto się pospieszyć! Są bowiem dostępne w limitowanej edycji.

„Życie Alexa“ to kolejny projekt zrealizowany w Polsce przez markę ABSOLUT we współpracy z lokalnymi artystami. Tym razem szwedzka marka dostrzegła potencjał w polskim komiksie, od lat cieszącym się ogromnym uznaniem i docenianym także poza granicami kraju. ASBOLUT do współpracy zaprosił wybitnych przedstawicieli komisowego świata. Fabułę interaktywnej historii stworzył Bartosz Sztybor - uzdolniony scenarzysta, twórca m.in. zeszytu “Szanowny”. „Kreski” zaś użyczył niezwykle utalentowany Marek Olesicki - rysownik, absolwent warszawskiej ASP, autor “Odmieńca”.

Historia Alexa składała się z sześciu odcinków, pełnych niespodziewanych zdarzeń i zaskakujących misji. Nocami główny bohater zmieniał się w lidera Podziemnego Klubu i wraz ze swoimi pomocnikami, wyłonionymi w castingach on-line, zmieniał szarą rzeczywistość polskich miast. W kolejnych misjach bohaterowie z łatwością poradzili sobie ze sfrustrowanym dyrektorem kreatywnym, który swoimi plakatami oszpecał Łódź, czy też z „moherowanymi“ babciami nie akceptującymi młodych ludzi w swoim parku. Udało się też wygrać z czarnym charakterem, który zabronił organizacji imprez we Wrocławiu. Nie brakowało prawdziwych emocji i zwrotów akcji! Brzmi interesująco? Z całością komiksu wciąż można zapoznać się na stronie www.zyciealexa.pl.

Teraz kiedy rysunkowa historia bohaterów dobiegła końca, marka ABSOLUT nie zapomina o swoich fanach i wciąż zaskakuje. Na limitowaną edycję komiksowych tub ABSOLUTA składają się dwa unikatowe projekty. Na tubach charakterystyczną kreską odwzorowany został wizerunek Alexa oraz zwycięzców. Przeniesieniem postaci na opakowania zajął się ich oryginalny twórca, czyli Marek Olesicki. To prawdziwa perełka dla fanów polskiego komiksu!

„Nasze kampanie powstają we współpracy z najlepszymi artystami na świecie. W Polsce czerpaliśmy do tej pory inspiracje główne ze streetart’u, teraz z pasją odkrywamy świat komiksu. Nasza najnowsza aktywacja „Życie Alexa – czas na absolutnie zmiany” miała przybliżyć fanom marki ideę globalnej kampanii – TRANSFORM TODAY. Pragniemy ciągle inspirować do wprowadzania zmian w swoim życiu oraz odkrywania w sobie twórczego duchu. Teraz o tym przesłaniu przypominają kolekcjonerskie tuby, dostępne w limitowanej edycji“ - powiedziała Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager ABSOLUT, Wyborowa Pernod Ricard Polska.

„Wszystkie dotychczasowe projekty marki ABSOLUT stworzone we współpracy z lokalnymi artystami szybko zyskiwały status kolekcjonerskich. Jestem przekonana, że i tym razem tak będzie!“ – dodaje Dorota Durakiewicz.

Designerskie tuby z limitowanej kolekcji od teraz są dostępne w wybranych sklepach w Polsce. To świetna propozycja dla fanów komiksu oraz marki ABSOLUT.

Więcej na:
Facebook: https://www.facebook.com/ABSOLUTPolska
Strona marki: www.absolutwodka.pl www.zyciealexa.pl

© 2013-2020 by SN2.EU