wtorek, 20 styczeń 2015 11:29

Karnawałowe smaki

Wino grzane, wino musujące enkell & Co Wino grzane, wino musujące enkell & Co

Karnawał w pełni, co oznacza że częściej niż zwykle bywamy na balach, domówkach, imprezach. Częściej spotykamy się też z przyjaciółmi, czy rodziną, co sprzyja okazjom do wypicia drinka.

Wino musujące Henkell Trocken

 

Produkowany od 1856 roku. Klasyczny, wysokiej jakości, wytrawny sekt niemiecki, dojrzewający w piwnicach Henkell & Co. Nawet najmniejszej uroczystości Henkell Trocken nada niepowtarzalny, uroczysty klimat.

Zawartość alkoholu: 11,5%
Dostępne pojemności: 0,75l, 0,375l, 3l, 0,2l
Sugerowana cena detaliczna: ok 20 zł

Grzane StarotoruńskieOryginalny grzaniec został sporządzony na bazie delikatnego czerwonego wina gronowego. To subtelne w smaku wino, wraz z dodatkiem starannie dobranej kompozycji korzenno - owocowej tworzy trunek o niepowtarzalnym smaku i królewskim rodowodzie. Lekko "pierny" smak będący rezultatem dodatku korzeni, cynamonu i goździków, łagodzi ekstrakt suszonych jabłek. Całość orzeźwia dodatek pomarańczy , a ciepłego charakteru produktowi nadaje szczypta imbiru...
Grzane Starotoruńskie powstaje w procesie wielotygodniowego dojrzewania wina w specjalnych warunkach, gwarantujących napojowi pełen bukiet smaku i piękną ciemno- rubinową barwę. Grzane Starotoruńskie to wyszukany specjał, dla konsumentów ceniących smak i najwyższą jakość produktów.

Dostępne pojemności: 1l
Zawartość alkoholu: 12%
Sugerowana cena detaliczna: ok. 19 zł

© 2013-2020 by SN2.EU