sobota, czerwiec 15, 2024
czwartek, 08 styczeń 2015 12:17

Wybierz #Kierunek Finlandia!

Finlandia Vodka Finlandia Vodka

 

Od listopada obieramy #Kierunek Finlandia. To konkurs, w którym główną nagrodą jest podróż za koło podbiegunowe. Tymczasem w sklepach pojawiły się produkty Finlandia® Vodka z dołączonymi zawieszkami i specjalnymi obwolutami, które poza niezwykłymi grafikami, zawierają szczegóły dotyczące trwającego do końca stycznia 2015 r. konkursu.

 

Aby wygrać podróż niezwyczajną i poznać bogactwo Finlandii nie trzeba wiele. Wystarczy wziąć udział w trwającym od listopada konkursie #Kierunek Finlandia, prowadzonym pod marką Finlandia® Vodka. Warunkiem udziału jest zakup dowolnego produktu Finlandia® Vodka, zachowanie paragonu, a następnie zapoznanie się ze szczegółami, dostępnymi między innymi na specjalnie przygotowanych zawieszkach i obwolutach, dołączanych do butelek Finlandia® Vodka. Dzięki praktycznym QR kodom zamieszczonym na materiałach, można sprawnie zarejestrować się na stronie www.kierunekfinlandia i stanąć do rywalizacji. Zgłoszenia można nadsyłać do końca stycznia. Co tydzień wybieranych będzie 5 najlepszych propozycji, które wyróżnione zostaną specjalnymi zestawami imprezowymi.. Zaś spośród wszystkich nagrodzonych odpowiedzi nadesłanych do 31 stycznia 2015 r. jury wybierze dwa najlepsze opisy. 

W marcu ich autorzy, wraz z trójką przyjaciół, wybiorą się w podróż życia do Finlandii.

Na horyzoncie wyprawa psim zaprzęgiem, łowienie ryb w przeręblu, wywierconym własnoręcznie na środku zamarzniętego jeziora, jazda skuterem przez ośnieżone góry, a po pełnym wrażeń dniu - wieczór w saunie. To i wiele więcej to tylko przedsmak niezwyczajnej wyprawy na Północ.

Platforma #Kierunek Finlandia wspierana jest działaniami we wszystkich kanałach komunikacji.

Więcej informacji na temat konkursu #Kierunek Finlandia można znaleźć na stronie: http://www.kierunekfinlandia.pl.

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl