wtorek, 18 grudzień 2012 19:47

Prezent wyrafinowany

Czerń to szyk, elegancja i klasa sama w sobie – kolor idealny dla prawdziwych mężczyzn. Na dodatek ma wiele odcieni. Jaki jest ten idealny? Jeśli chcesz podarować prezent wyrafinowany, postaw na ten najgłębszy. Czyli Double Black.

Jak smakuje czerń?
Czy istnieje bardziej męski prezent niż butelka doskonałej whisky? Trudno się spierać. Dlatego Double Black, limitowana edycja Johnnie Walker Black Label trafi w gusta miłośników głębokiego smaku. Dojrzały aromat i charakterystyczne „przydymienie” podkreślone ciemniejszą butelką to gratka dla prawdziwych koneserów. Blend został wyprodukowany na zachodzie Szkocji, a jego smak uzyskano dzięki kupażowi najlepszych whisky typu single malt.  Wzmocniony przez dodanie whisky o specyficznej torfowej nucie smakowej oraz poprzez wybranie tylko takich destylatów, które leżakowały bardzo długo w dębowych beczkach. Podarunek będzie ekskluzywną wycieczką po szkockich wzgórzach. Oczywiście w czerni.

Jak pachnie czerń?
Kolejnym pełnym klasy pomysłem na męski prezent są oczywiście zapachy. Czarne zapachy to zazwyczaj mocne, orientalne, zmysłowe kompozycje. Czarne opakowania podkreślają tajemnicę zamkniętą we flakonach. Woda toaletowa czy woda po goleniu? To już zależy od przyzwyczajeń obdarowywanego mężczyzny. Czerń może pachnieć pieprzem, jałowcem, skórą, egzotycznymi owocami, cedrem, kawą, jałowcem, a nawet… gumą! Czarne zapachy kuszą i urzekają wyrafinowaniem.

Jak brzmi czerń?
Każdy miłośnik muzyki powie, że nic nie brzmi lepiej niż winyl. Ze wszystkimi jego doskonałościami i niedoskonałościami. Charakterystyczny trzask to dla entuzjastów tego nośnika coś więcej niż szum. To esencja rzemiosła, tradycji i pasji w muzyce. Dlatego melomanom i kolekcjonerom warto sprawić przyjemność umieszczając pod choinką jedną z pozycji katalogowych któregoś z dobrych sklepów z winylami. Nowa LP lub edycja koleckjonerska klasycznego tytułu będzie strzałem w dziesiątkę. u klasyka, czy wybiegająca do przodu undergroundowa elektronika –  na winylu znajdzie się prezent dla miłośnika każdego gatunku. Muzyka współczesna, jazz, hip-hop, house, techno czy rock – to już kwestia osobistego gustu i preferencji. Winylowy nośnik doceni każdy meloman.

Czerń opisana
Dla tych, którzy nie rzucają słów na wiatr, a przelewają je na papier znakomitym prezentem będzie notes. Ważne myśli nie ulecą zbyt szybko, a czas będzie zorganizowany. I żadna rocznica nie ucieknie pamięci. Oczywiście miłośnicy tabletów powiedzą, że to przeżytek, ale dla ceniących klasykę i szanujących tradycję ponadczasowy skórzany kalendarz, czy notatnik w czerni będzie upominkiem tak samo praktycznym, jak sprawiającym radość.

Postaw na klasyczne prezenty w czerni!    

Starannie dobrany prezent pokazuje osobie obdarowywanej, że jest dla nas wyjątkowa.  A czerń zobowiązuje – jest elegancka i ponadczasowa.

© 2013-2020 by SN2.EU