sobota, lipiec 13, 2024
poniedziałek, 10 grudzień 2012 17:02

BOLS pomnaża zakupy

BOLS, lider wódek premium na polskim rynku, rusza z nową kampanią promocyjną. Od 10. grudnia do 5. stycznia 2013 Ambasadorki podwoją ilość kupionych przez klienta butelek, sprzedawanych w promocyjnej cenie. Wystarczy do tego paragon zakupu, rejestracja na Facebooku i dobry pomysł na sylwestra.
Marka BOLS organizuje sylwestrową akcję promocyjną skierowaną do konsumentów. W ponad 2000 sklepów na terenie całej Polski można będzie kupić butelkę wódki BOLS 0,5l w specjalnej cenie - 21,99 złotych. Należy pamiętać o zabraniu paragonu, ponieważ po jego rejestracji przez aplikację na profilu Ambasadorek BOLS, klient jest uprawniony do wzięcia udziału w konkursie. Aby podwoić liczbę kupionych butelek, wystarczy opisać najlepszą imprezę sylwestrową jaką się przeżyło, lub opisać taką, na jaką chciałoby się wybrać. Jeżeli jury złożone z Ambasadorek uzna pomysł za interesujący, podwoi liczbę kupionych butelek, czyli klient, który kupił dwie butelki wódki BOLS, otrzyma cztery, a ten który kupił 10, otrzyma 20.

„Marka BOLS zawsze słynęła z innowacyjnych i intrygujących kampanii promocyjnych, i tak zostało do dziś. Polacy przywiązali się do takich symboli jak łódka BOLS, a teraz ogromną popularnością cieszą się Ambasadorki, które mają już 34 tysiące fanów na Facebook’u. Ta akcja promocyjna będzie organizowana w czasie sylwestrowym, co na pewno nie pozostanie bez wpływu na wyniki sprzedaży.” – mówi Anna Pazderska, Kierownik Marki BOLS.

Akcja promocyjna prowadzona jest w sklepach handlu tradycyjnego. Wspierana jest szeregiem materiałów POS takich jak plakaty, cenówki oraz zawieszki na butelki z zasadami konkursu. Pierwsze informacje o konkursie pojawiły się na profilu Ambasadorek BOLS 5. grudnia i zostały przyjęte z dużym entuzjazmem.