czwartek, 15 styczeń 2015 09:42

Kalendarz Platinum 2015

Kalendarz Platinum 2015 Kalendarz Platinum 2015

Kalendarz Platinum dla autoryzowanych dystrybutorów i kluczowych klientów marki zadebiutował w Krakowie 18 grudnia 2014 roku. Inspiracją do jego powstania było zaangażowanie marki olejów samochodowych - Platinum jako partnera strategicznego prestiżowej serii wyścigów Porsche Platinum GT3 Challenge Central Europe.


Kalendarz to dzieło jednego z najwybitniejszych krakowskich fotografów, zwycięzcy prestiżowego konkursu fotograficznego Grand Press Photo - Jacka Ury i agencji reklamowej Demo Effective Launching. Sesja zdjęciowa odbyła się w hali w Nowej Hucie, gdzie o scenografię i aranżację zadbała Ela Szczepaniak, znana z licznych sesji, zarówno modowych jak i artystycznych. W każdej ze scen elementy przestrzeni budowane były na planie, bezpośrednio przez scenografa według oryginalnych złożeń koncepcyjnych. Ważną rolę w procesie twórczym odegrały storyboardy, unikalne prace wykonane techniką akwareli oraz pasteli, przygotowane przez znaną artystkę Elenę Ciuprina. Postprodukcją zajęli się światowej sławy retuszerzy z House of Retouching (pracowali
.in. nad sesjami okładkowymi europejskich wydań magazynu Vogue, czy przy zdjęciach brytyjskiej rodziny królewskiej).

Ekskluzywność kalendarza oddają materiały z jakich został wykonany. Wydruk powstał na wysokiej jakości papierze, a na każdej jego stronie użyto folii matowej. Kalendarz nie jest przeznaczony do sprzedaży.

 

© 2013-2020 by SN2.EU