środa, 08 maj 2013 17:47

Promocja Wilkinson - przyjemne dla skóry, łagodne dla kieszeni

Tylko do 9 maja w drogeriach Rossmann można kupić promocyjne maszynki do golenia Wilkinson w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocja dotyczy zestawów dla kobiet oraz mężczyzn. Przygotuj się na nadchodzące lato!

Golenie z Wilkinson może być naprawdę przyjemne! I łagodne dla naszej kieszeni.

 

Dla kobiet, by przygotować się na wiosnę, Wilkinson ma aż dwie super promocje:

Kupując wkłady Intuition Naturals, maszynkę z tej samej serii otrzymamy za jedyne 9,99 zł. Zestaw Intuition Naturals jest idealny dla osób z wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień, która wymaga specjalnej pielęgnacji. Unikalne mydełko z ekstraktem z aloesu chroni skórę podczas golenia zapewniając jej optymalne nawilżenie również po goleniu.

Super promocja dla kobiet Wilkinson i Lirene: teraz kupując maszynki jednorazowe Quattro for Women za 17,99 zł, płyn do higieny intymnej Lirene otrzymamy za darmo! Promocja dostępna jest tylko w sieciach Rossmann! Spiesz się, oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Dla mężczyzn, którym zależy na naprawdę dokładnym goleniu, ale i gładkiej skórze Wilkinson przygotował specjalną promocję maszynek jednorazowych z czterema ostrzami - Wilkinson Quattro Sensitive. Maszynki jednorazowe Quattro Titanium Sensitive, które są dostępne tylko w Rossmann w atrakcyjnej cenie - 17,99 zł.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

© 2013-2020 by SN2.EU