niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 29 sierpień 2012 19:41

Starcie mistrzów w Rajdzie Baja Poland

Odliczanie do wrześniowego rajdu Baja Poland trwa. Po raz pierwszy w historii,  rajd z cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych jest jednocześnie rundą PUCHARU ŚWIATA. Po raz  pierwszy też w zawodach takiej rangi wystartuje KRD TEAM w składzie Martin Kaczmarski i Bartłomiej Boba.

Załoga KRD TEAM zmierzy się z najlepszymi kierowcami rajdowymi na świecie m.in.  Jeanem-Louisem Schlesserem, Borisem Gadasinem, Al-Mutaiweiem, a także  mentorem i nauczycielem KRD TEAM Krzysztofem Hołowczycem.

- Start wśród tak wybitnych sportowców to dla nas wielka nobilitacja, a także dobra motywacja. Liczę na to, że pokażemy się przed polską publicznością od najlepszej strony - mówi Martin Kaczmarski kierowca rajdowy KRD TEAM. Dzięki wielogodzinnym treningom na szutrze nabrałem prędkości, ściganie się z  „profesorem” Hołowczycem będzie dla nas zatem podwójnym przeżyciem - dodaje Kaczmarski.

-Trasa rajdu jest ciężka, zarówno dla kierowcy jak i pojazdu, musimy być bardzo czujni – mówi Bartłomiej Boba pilot rajdowy KRD TEAM. Najważniejsze jest aby przez cały czas być skupionym i skoncentrowanym. Liczymy na doping na trasie, obecność kibiców zawsze pomaga. Zapraszamy wszystkich do Szczecina, z pewnością nie zabraknie emocji – dodaje Boba.

Baja Poland to największa impreza samochodowa, która odbędzie się w tym roku w Polsce. Tegoroczny rajd zostanie rozegrany w formule czterodniowej na terenie Szczecina i Drawska Pomorskiego. Najdłuższy odcinek specjalny ma aż 240 km.

Więcej informacji o KRD Team i najbliższych startach można znaleźć na oficjalnej stronie: www.krdteam.pl oraz na fanpage’u na facebooku:  facebook.com/krdteam