wtorek, luty 27, 2024
środa, 08 luty 2012 18:43

Honda Civic wciąż zaskakuje...

Czym można zaskoczyć, podczas gdy wszystko już istnieje? Co można wymyślić, skoro wszystko już wymyślono? Wszystkie drogi przejechane, szlaki odkryte, nowości wyblakłe… Z billboardów spoglądają na nas takie różności, że w końcu przestaliśmy zwracać na nie uwagę…

 

Wydaje się jednak, że choć każda z nich jest inna, tak naprawdę są bardzo podobne. Opierają się na tych samych, utartych szlakach, technologiach, materiałach. Na szczęście to tylko pozory, ponieważ pojawiają się zupełnie nowe wynalazki, które potrafią jeszcze przykuć uwagę, zaskoczyć….

Inżynierowie Hondy sięgnęli po dużo więcej- zaryzykowali odkrycie zupełnie nowych lądów… udało się. Odsłona nowej Hondy Civic zaskakuje, pojawia się nagle, pokazując wszystko z zupełnie innej perspektywy.

Człowiek sukcesu zawsze wzbudza skrajne emocje. Podobnie jest z samochodem. Jawiący się cudem dla jednych, napawa niepewnością drugich. Zawsze istnieje w nas strach przed nowym, nieznanym, ryzykownym… To, co jest naprawdę nowe- albo zachwyca, albo przeraża- to naturalne.

Honda jest jednak wyjątkowa… budzi podziw i sprawia, że w czasach przesyconych wszystkim, jeszcze zaskakuje. Pokazuje ciągłą chęć rozwoju, dążenia do nowej jakości i linii, która jest tworzona na fundamencie zupełnie nowych poszukiwań i odkryć. Stare musi robić miejsce nowemu, jeżeli tylko to drugie nie jest gorsze…Honda pokazuje, że wciąż trzeba dotykać nowych barw, aby móc w pełni je zobaczyć i rozkoszować się nimi z prawdziwą radością. Odkrywaj nowe lądy z Hondą Civic – odważ się poczuć wiatr we włosach…

Przejdz do strony Hondy...

Media