środa, maj 29, 2024
poniedziałek, 23 styczeń 2012 22:09

Jedź z Happy nową Hondą Civic

Honda Civic- naprawdę nowa twarz samochodu przyszłości. Niesamowity design wyposażony w nowoczesne technologie, zabezpieczenia, najlepsze materiały. Funkcja EON ucząca prowadzenia pojazdu w najbardziej ekonomiczny sposób, dwa rodzaje silników do wyboru: i- VTEC 1.4 l i 1.8 l ograniczające straty mechaniczne, optymalizujące przepływ oleju i redukujące wewnętrzne tarcia.

Do tego amortyzacja wstrząsów, eliminacja hałasów i wibracji poprzez nową konstrukcję zawieszenia. Układ wspomagania ruszania na wzniesieniu HSA, system ograniczający skutki kolizji CMBC, wykrywający pojazdy stojące lub ruszające w tym samym kierunku. Tempomat adaptacyjny ACC, kamera cofania, niezwykle praktyczne składanie tylnej kanapy, doskonałe materiały wykończeniowe, kolorowy, wielofunkcyjny wyświetlacz i-MID, ergonomiczna obsługa i funkcjonalny układ deski rozdzielczej, przestronne wnętrze, bagażnik z pojemnością 401 l.   Doskonały na wyjazd weekendowy jak i wakacyjny wyjazd za granicę, ale przede wszystkim jako codzienny pojazd do zadań specjalnych- bezpiecznego poruszania się po naszych drogach, wygodnego parkowania i przemieszczania się.  Samochód, który pozwala poznać zupełnie nowe doznania i komfort jazdy- wygoda i wolność połączone z bezpieczeństwem i najnowocześniejszymi technologiami sprawiają, że nowa Honda Civic wyprzedza inne pojazdy w swojej klasie. Dla ludzi ceniących nowoczesność, oryginalny wygląd w przystępnej cenie.

Podążaj za Happy w nowy wymiar jazdy swoją nową Hondą Civic, bądź Happy, bądź wolny...więcej znajdziejsz tutaj -Honda Civic Polska

Media