niedziela, luty 25, 2024
piątek, 11 kwiecień 2014 17:37

Flyspot - pierwszy tunel aerodynamiczny nad Wisłą

Flyspot- tunel aerodynamiczny Flyspot- tunel aerodynamiczny

 

Flyspot, pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce, dostępny dla każdego, otworzy swoje podwoje już 20 maja 2014 roku. Tymczasem system sprzedaży lotów już ruszył i od 10 kwietnia 2014 amatorzy latania, mogą rezerwować czas w tunelu. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 15 minut od lotniska im. Fryderyka Chopina, na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego, przy węźle Warszawa Zachód. 

 

O systemie rezerwacji

Flyspot uruchomił system sprzedaży już na etapie preopeningu tunelu. Użytkownicy mają możliwość rezerwowania czasu liczonego w minutach, po wybraniu konkretnego dnia i godziny. Jest to rozwiązanie szczególnie dogodne dla proflyerów. Każdy użytkownik będzie miał własne konto w systemie, które nie tylko umożliwi kontrolowanie statusu rezerwacji, ale daje również możliwość uzyskania indywidualnego rabatu dla lojalnych klientów, którzy często odwiedzają tunel. W systemie znajdą coś dla siebie również first-timerzy. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem przewidziane zostały pakiety indywidualne i grupowe.
Na etapie preopeningu i w pierwszych tygodniach funkcjonowania tunelu dla proflyerów zostały przewidziane atrakcyjne rabaty. Każdy, kto zrobi rezerwację otrzyma 40% zniżki na okres od 20 maja do 19 czerwca 2014, niezależnie od momentu dokonania zakupu.

Załoga niemal w komplecie!

Ty Baird, Chief Instructor we Flyspot, pochodzi z Australii, a z branżą jest związany od ponad 7 lat. Ma na swoim koncie przeszło 5 500 skoków ze spadochronem i ponad 1 500 godzin lotów w tunelu aerodynamicznym. Po osiągnięciu poziomu profesjonalnego trenera Freefly podróżował po świecie dzieląc się wiedzą. Wśród osiągnięć zawodowych utalentowanego Australijczyka należy wymienić między innymi zaktualizowanie podręcznika zasad bezpieczeństwa Freefly dla australijskiej Federacji Spadochronowej (APF), pierwsze miejsce w zawodach Freefly Nationals w latach 2009 i 2011 oraz drugie w 2010 roku, czy też 2 miejsce w zawodach 4way Dynamic “World Challenge” 2013.

Do zespołu należą również między innymi Mattis Liepins i Dane Baird. Matiss, pochodzący z Łotwy, ma na swoim koncie pracę Chef Instructora w tunelu w Chinach. Dane, młodszy, ale równie utalentowany brat Tylera Bairda, doświadczenie zdobywał w fińskim tunelu

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce