niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 21 lipiec 2010 13:20

Gwiazda Top Gear w Polsce!

Chyba każdy kto oglądał Top Gear wie, co ten facet potrafi: jest w stanie opanować każdy samochód, słucha najlepszej muzyki, a najszybsze okrążenia zawsze należą do niego. Rady nie dał mu nawet wielki mistrz – Michael Schumacher.

Teraz pokaz jego umiejętności będziemy mogli zobaczyć na żywo: 24 lipca w Gdyni i 25 lipca Poznaniu.
Kiedy patrzymy na tego człowieka pytanie „jak ten facet to robi?” pojawia się równie często co „kim jest ten człowiek?”. Stig – bo, o nim mowa – to jedyna postać telewizyjna, której tożsamość jest tak pieczołowicie skrywaną tajemnicą. Tajemnicą jednak nie jest, że już w najbliższy weekend pojawi się w Polsce. – Poza tym, że Stig bierze udział w imprezie nie możemy ujawnić żadnych informacji. Możemy natomiast zapewnić, że nie jest to ani kuzyn Stiga, ani jego ciotka, tylko prawdziwy i niepowtarzalny Stig z Top Gear – zapewnia Peter Ternstrom, organizator.
Na żywo Stiga i jego umiejętności będą mieli okazję zobaczyć pasjonaci motoryzacji z Gdyni (24 lipca) i Poznania (25 lipca). Kierowca przyjeżdża bowiem do naszego kraju aby wziąć udział w Gran Turismo Polonia 2010 – największej imprezie GT w Polsce. Poza znanym kierowcą w akcji zobaczyć będzie można ponad 70 innych samochodów – m. in. Ferrari, Lamborghini czy Porsche – wszystkie w wyjątkowych odmianach. Łączna wartość pojazdów to ponad 45.000.000 zł – będzie więc co oglądać. Dla motoryzacji to lato zapowiada się wyjątkowo gorąco!

Terminarz Gran Turismo Polonia 2010:

 

•    24 Lipca – Gdynia, skwer Kościuszki: od 15 do 18 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów)
•    25 Lipca – Poznań, ul. Biskupa Baraniaka (okolice Malty): od 16 do 19 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów)