niedziela, czerwiec 04, 2023
piątek, 10 wrzesień 2010 22:24

Sposób na otyłośc:kontrolowanie wagi, czyli droga do szczupłej sylwetki


IQ - Aktywator - Inteligentna redukcja wagi

IQ-Activator  jest idealny, gdy wasza przemiana materii jest „popsuta” ( na przykład przez różne diety), lub gdy macie po prostu problemy z redukcją wagi. Stosując go możecie szybko zabrać się za rozwiązywanie problemów z wagą, uruchamiając dodatkowo inne naturalne mechanizmy organizmu. Skuteczność IQ-Activator opiera się na jego składzie. Zawiera on tylko prawdziwe zioła, a nie drugorzędne ekstrakty ziołowe i im podobne. Zioła są bardzo drobno mielone, dlatego też całkowicie rozpuszczają się w wodzie. Dzięki temu otrzymujemy bardzo skuteczny, ziołowy napój o smaku tropikalnych owoców. W lecie, podawany z lodem, będzie prawdziwym hitem.

W ten sposób IQ-Activator wpływa na redukcję wagi:Czytaj całość.


IQ Weight Blocker - wspaniale lekka droga do szczupłej sylwetki

IQ-Weight-Blocker to nowy, rewolucyjny produkt, który w zupełnie naturalny sposób blokuje przyjmowanie z jedzeniem nadmiernej ilości węglowodanów, dzięki czemu nie odkładają się one w organizmie w postaci cząsteczek tkanki tłuszczowej. W ten sposób możecie zarządzać swoją wagą nie rezygnując przy tym z węglowodanów zawartych na przykład w: chlebie, ziemniakach, makaronie, pizzy, chipsach, słodyczach, hamburgerach itp.
W przeciwieństwie do innych blokerów węglowodanów IQ-Weight-Blocker ma właściwości wiążące tłuszcz i redukuje wpływ cukru na proces przemiany materii. Ta umiejętność powoduje, że IQ-Weight-Blocker jest bezkonkurencyjnym produktem! Ponieważ tam, gdzi... Czytaj całość.


L-karnityna - witamina energii

L-karnitynę można odnaleźć praktycznie w całym organizmie. W większych ilościach spotkać ją można tam, gdzie zapotrzebowanie na energię jest większe. Działa w następujący sposób:

- sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej,
- wspomaga i poprawia metabolizm tłuszczów,
- wskazana podczas rehabilitacji ruchowej,
- przyspiesza transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowy... Czytaj całość.