wtorek, 27 lipiec 2010 18:45

Treningi z Trenerem Osobistym. Video

Jeżeli chcesz wyrzeźbić sylwetkę to mało znane fakty dotyczące odpowiednich treningów pozwolą Ci osiągnąć odpowiednie efekty.


Tak wiem, co sobie myślisz - "Kolejna super metoda", właśnie dlatego postanowiłam napisać ten raport:

Jak sądzę, Ty również zastanawiasz się jakie ćwiczenia wybrać aby schudnąć w talii lub żeby schudły łydki, biodra, pośladki albo w celu ujędrnienia pośladków, dlaczego o tym wiem? Ponieważ codziennie otrzymuję po kilkadziesiąt takich pytań:

"Jakie ćwiczenia zaproponujesz na pozbycie się tłuszczu z okolicy bioder?"
"Interesują mnie ćwiczenia na schudnięcie w talii?"
"Które ćwiczenia umożliwią spalenie tkanki tłuszczowej"?
"Interesują mnie ćwiczenia wyszczuplające dolne partie sylwetki"
"Zależy mi na ćwiczeniach na dół, i na ręce żeby zlikwidowały defekty"
"Jakie ćwiczenia na pupę?, dużo schudłam ale w dalszym ciągu jest duża"
"Mam wałek na brzuchu, jakie ćwiczenia wykonywać żeby się go pozbyć?"
"Proszę o ćwiczenia dzięki którym mój brzuszek będzie płaski"
"Jakie ćwiczenia na grube łydki?"

Jednak jest pewien problem, już same pytania są błędne ponieważ :

Ćwiczenia na schudnięcie ani na przybranie masy mięśniowej czy na wyrzeźbienie sylwetki nie istnieją - tutaj nie chodzi o odpowiednie ćwiczenie tylko o trening, który jest wykonywany przy pomocy danych ćwiczeń.

Czy wiesz że dzięki ćwiczeniom na siłowni również można zrobić trening spalający tkankę tłuszczową?, Ale jak widzisz napisałam trening spalający tkankę tłuszczową a nie ćwiczenie.

Rodzai treningowych jest wiele różnych, wybiera się je w zależności od tego co chce się osiągnąć, jednak aby taki trening wykonać potrzebne są dwie rzeczy:

1. Trzeba umieć ćwiczyć, czyli na początek należy nauczyć się odpowiednio wykonywać poszczególne ćwiczenia aby móc wykonywać odpowiednie treningi.
2. Trzeba wiedzieć jak zrobić dany trening, odpowiedni dla siebie.
Powody dla których warto wziąć udział:
1. Nauczę Cię jak wykonywać poszczególne ćwiczenia.
2. Będziesz już zawsze wiedziała jak z poszczególnych ćwiczeń wykonać odpowiedni trening dla siebie.
3. Będziesz wiedziała jak w Twoim przypadku i dla Twoich efektów wykonywać treningi.
4. Będziesz wiedziała jak ćwiczyć żeby schudnąć.
5. Będziesz wiedziała jak ćwiczyć żeby wyrzeźbić sylwetkę.
6. Od pierwszego dnia naszych spotkań będziesz pracować na swoje efekty

Oto konsekwencje jeśli nie kupisz mojej usługi:

W przyszłym roku to samo: Chęć poprawienia sylwetki na wakacje pod wpływem chwilowych emocji z czego i tak nie wiele wyniknie, ponieważ znów nie będziesz wiedziała jak ćwiczyć i skończy się to jak co roku na kilku próbach, które nie spowodują jakiś widocznych zmian i tak co roku albo nawet dwa lub więcej razy w roku!

Tak jak znaczna większość osób, będziesz się zastanawiała jakie ćwiczenia wybrać, prawdopodobnie będziesz je wyszukiwać w internecie a może nawet będziesz kupować na płytach, z czego i tak nie wiele wyniknie dlaczego? Ponieważ w taki sposób działa około 98% osób ćwiczących i niestety wychodząc na ulicę nie widzi się samych pięknych sylwetek, piękne wyrzeźbione sylwetki to zaledwie 2 % osób ćwiczących dlaczego? Ponieważ te 2% działa inaczej niż większość, na początek z odpowiedniego źródła zaczerpują informacji ćwicząc z trenerami osobistymi lub sami zaczynają się dogłębnie interesować tematem ( ale to zajmuje bardzo dużo dodatkowego czasu) a następnie w odpowiedni sposób dla siebie zaczynają działać.

 


Prawdopodobnie jesteś zmęczona licznymi próbami poprawy sylwetki, więc pokarzę Ci na czym polegają treningi, na czym polegają ćwiczenia, już na zawsze będziesz wiedziała jak ćwiczyć i nie będziesz musiała wyszukiwać dodatkowych informacji aby poprawić swoją sylwetkę.


Właśnie wróciłam od klientki z Hiszpanii, ćwiczyłyśmy na siłowni i na plaży tutaj poniżej na filmie możesz zobaczyć nasze treningi.

A to komentarz jaki otrzymałam od klientki z Hiszpanii po moim powrocie do domu:

"Dzięki Ewelinko za odwiedziny, profesjonalną pomoc i poświęceniu mi czasu na naukę opanowania sztuki ćwiczeń. Teraz wiem o co tak naprawdę chodzi, żeby dbać o swoją sylwetkę, być zdrową i sprawną fizycznie."

"Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!"

Pozdrowionka z Hiszpanii
Kasia

Media

© 2013-2020 by SN2.EU