czwartek, wrzesień 28, 2023
piątek, 24 luty 2012 12:59

Morska metamorfoza z Mohito

Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato 2012, doskonale wpisał się w stylistykę Mohito w nadchodzącym sezonie. Stał się również pretekstem do przygotowania wyjątkowej atrakcji dla stałych klientek marki.

Już wkrótce Mohito zaprasza na modną odsłonę rejsu „Kobiety na morzu”, w trakcie której będzie można rozsmakować się w najnowszej kolekcji. W marcu wspólnie z Mohito przechodzimy Morską Metamorfozę!

10 marca Mohito zaprasza na niepowtarzalną morską przygodę z modą w tle. Tego dnia rozpocznie się dwudniowy rejs pod banderą marki, w trakcie którego Panie będą mogły rozsmakować się w najnowszej kolekcji i dowiedzieć się jak podkreślać swoją urodę i walory sylwetki.

Podczas tej wyjątkowej wycieczki na otwartym morzu, odbędzie się spotkanie ze stylistką Mohito, która przybliży trendy na nadchodzący sezon i podpowie jak tworzyć efektowne stylizacje. Punktem kulminacyjnym rejsu będzie rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą stylizację z wykorzystaniem ubrań Mohito. Dodatkowo zaplanowano warsztat tańca flamenco połączony z zabawą taneczną do rana, pokaz kulinarny, degustację kuchni skandynawskiej oraz zniżki na zabiegi pielęgnacyjne w mieszczącym się na promie luksusowym SPA. W trakcie rejsu marka będzie oferowała mnóstwo atrakcyjnych nagród!

Na aktywnych fanów  profilu facebook Mohito czekają  aż dwa dwuosobowe zaproszenia na tą wyjątkową podróż, do wygrania w konkursie stylizacyjnym . Aby wziąć udział w rywalizacji  należy do 3 marca  zaproponować własną stylizację w ubraniach Mohito, następnie utrwalić na zdjęciu  swój  look i wrzucić zdjęcie do aplikacji konkursowej pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=335751396462997&set=a.184746271563511.37387.184734028231402&type=1&theater

Mohito zaprasza do udziału w najmodniejszej morskiej przygodzie.
Więcej informacji o rejsie i rezerwacje: http://www.stenaline.pl/promy/rejsy/kobiety/