czwartek, maj 30, 2024
czwartek, 27 kwiecień 2023 17:41

Zbuduj idealną garderobę kapsułową z Norgäte

Norgäte Norgäte

Budowanie garderoby kapsułowej polega na stworzeniu wyselekcjonowanej kolekcji uniwersalnych i ponadczasowych elementów, które można mieszać i dopasowywać, tworząc różnorodne stroje.

To minimalistyczne podejście do ubierania się, które kładzie nacisk na jakość, a nie na ilość i skupia się na tworzeniu funkcjonalnej, trwałej garderoby, która odzwierciedla Twój osobisty styl. Norgäte posiada w swojej kolekcji wiele klasycznych i ponadczasowych elementów, które charakteryzują się niesamowitą wygodą  i prostymi krojami. Poniżej znajdziesz kilka elementów z asortymentu marki, które bez wątpienia będą pasować do wszystkiego, co posiadasz w swojej szafie.

 

Swetry

Dobry jakościowo wygodny sweter to must-have w naszej garderobie. W asortymencie marki Norgäte możemy znaleźć wiele wysokiej jakości swetrów, które jednocześnie są wyjątkowo trwałe i szyte w zgodzie i z poszanowaniem natury, zwierząt oraz osób, które współpracują z marką. Wszystkie swetry są produkowane w Peru z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu. Norgäte używa wyłącznie certyfikowanych przędz, z których wyspecjalizowy zespół szyje produkty, które możemy znaleźć w kolekcjach marki.  Wśród nich znaleźć możemy między innymi wełnę alpaki, bawełnę Pima, wełnę owczą, jedwab, len i inne delikatne włókna. Ich ubrania są bardzo komfortowe, ciepłe i ponadczasowe, co oznacza, że ​​nigdy nie wyjdą z mody. Jeśli Twoim celem jest posiadanie w swojej garderobie wyjątkowej i doskonałej jakościowo odzieży, produkty Norgäte są dla Ciebie idealnym wyborem!

Płaszcze

Wygodny i ciepły płaszcz to zdecydowanie niezbędny element garderoby, który pomoże Ci stworzyć stylizacje odpowiednie na niemalże każdą okazję. Możesz je nosić zarówno do casualowych, jak i tych bardziej eleganckich stylizacji. Płaszcze Norgäte są proste, ponadczasowei niesamowicie komfortowe. Wszystkie wykonane są z wełny alpaki, wełny merynosów, wełny andyjskiej z niewielką domieszką poliamidu, który nadaje im odpowiedniego kształtu. Również wszystkie tkaniny, skóra naturalna i futra używane przez Norgäte są cruelty-free, co oznacza, że są szyte z poszanowaniem Matki Ziemi, zwierząt oraz osób, które współpracują z marką Norgäte.

płaszcz Norgäte

płaszcz Norgäte

płaszcz Norgäte

Wszystkie ubrania Norgäte znajdziecie na stronie internetowej www.norgate.com.pe