środa, 13 kwiecień 2022 11:46

Stylowe buty po domu? Przegląd najmodniejszych kapci marki Emu Australia

kapcie Emu Australia kapcie Emu Australia

Buty tej australijskiej marki  to od lat obowiązkowy must-have w garderobie każdej osoby, która ceni sobie wygodne i trwałe produkty. Marka Emu Australia tworzy obuwie wysokiej jakości, z najlepszych naturalnych materiałów.

Oferuje piękne w swej prostocie, innowacyjne i luksusowe produkty, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort użytkowania.  W swoim asortymencie posiada kultowe kapcie z futerkiem, które są szczególnie lubiane przez kobiety na całym świecie.

 

W najnowszej kolekcji marki Emu Australia znajdziesz także kultowe kapcie Mayberry. To model z dwoma skrzyżowanymi paskami, który występuje w wielu wariantach kolorystycznych – od naturalnych barw poprzez kolorowe modele z efektem tie dye. Ogromną zaletą kapci tej australijskiej marki jest to, że grzeją stopy zimą i chłodzą je latem. To idealna propozycja dla każdej kobiety, która w domu chce wyglądać stylowo, a przede wszystkim czuć się komfortowo.

Najnowszą propozycją marki jest model  Corky Comfort, który został wykonany na wzór kultowych Mayberry.  Model Corky posiada wyprofilowaną korkową wkładkę, która zapewnia komfort i wygodę w trakcie użytkowania. Takie klapki z futerkiem będziesz mogła też wykorzystać latem jako ciekawe uzupełnienie stylizacji – łączą w sobie codzienną wygodę z ponadczasowym wyglądem. Właśnie dlatego warto zdecydować się na zakup modeli, które posłużą nam przez dłuższy czas.

 

Buty od EMU Australia dostępne są na: www.eobuwie.pl, www.answear.com, www.panpablo.pl, www.butsklep.pl, www.gomez.pl, czy www.streetstyle24.pl

© 2013-2020 by SN2.EU