czwartek, 14 kwiecień 2022 17:37

Sukienki na komunię 2022

Sukienki na komunię dla mamy Sukienki na komunię dla mamy pixabay

Przyjęcie przez dziecko pierwszej Komunii Świętej to ważne wydarzenie dla niego i całej jego rodziny.

W tym dniu, aby podkreślić ważność tego wydarzenia cała rodzina, szczególnie rodzice dziecka komunijnego ubierają się odświętnie. Kobiety chętnie na ten dzień wybierają sukienki. Zobacz, na jakie modele proponowane przez sklepy odzieżowe warto zwrócić uwagę.

Sukienki na komunię dla mamy – na jakie modele warto zwrócić uwagę

Sukienki na komunię dla mamy dziecka, które do niej przystępują dostępne są w wielu sklepach odzieżowych. Są oferowane różne kroje i kolory. Warto jednak pamiętać o tym, że strój na ten wyjątkowy dzień powinien być przede wszystkim elegancki oraz pozwalał zachować jego powagę. Możesz zdecydować się na wybór sukienki letniej lub wiosennej, pamiętaj jednak o tym, aby nie była ona zbyt krótka lub mocno wycięta. Jeżeli chodzi o kolor to tutaj panuje praktycznie dowolność, pamiętaj jednak o tym, by nie był on zbyt krzykliwy. Dobrze sprawdzą się przede wszystkim odcienie pastelowe różnych kolorów. A jeżeli decydujesz się na mocniejszy kolor, postaw na granat, butelkową zieleń lub głęboki fiolet. Ciekawie będą prezentować się też sukienki, które będą subtelnie ozdobione delikatną koronką. Krój dobierz do swojej figury, by ładnie i delikatnie ją podkreślić.

Jakie dodatki wybrać do sukienki na komunię dla mamy?

Jeżeli decydujesz się na dodatki do stroju na komunię swojego dziecka, pamiętaj, by harmonizowały one z całym strojem. Jeżeli sukienka, na jaką się zdecydowałaś ma duże wycięcie np. na plecach, wybierz do niej marynarkę lub jeśli zapowiada się bardzo ciepły dzień, delikatny szal lub zwiewną chustę. Zrezygnuj z dużej torebki na rzecz kopertówki lub niewielkiej listonoszki, w której pomieścisz najpotrzebniejsze rzeczy. Do tego wybierz prostą i skromną biżuterię, by podkreślić piękno stroju, ale i nie stworzyć zbyt krzykliwej kreacji. Komponując swój strój, możesz zainspirować się zdjęciami na stronach sklepów internetowych lub na modowych blogach.

© 2013-2020 by SN2.EU