piątek, 21 luty 2020 15:35

Czy biustonosze sportowe powinno się nosić tylko na trening?

Biustonosze sportowe Biustonosze sportowe

Wiele kobiet lubi biustonosze sportowe. Dlaczego? Są wygodne, zapewniają wsparcie i występują w różnych kolorach i wzorach. Wcześniej sportowe staniki były zaprojektowane wyłącznie do ćwiczeń. Jednak w ostatnich latach stały się dużo bardziej wszechstronne. Obecnie wiele pań nosi je również poza siłownią, czasami nawet na oficjalnych przyjęciach i bankietach. Zobacz, czy możesz nosić biustonosz sportowy na co dzień.

Dlaczego warto kupić staniki sportowe?

Po pierwsze, wiele z nich oferuje imponujący poziom wsparcia. Klasyczne modele sportowe są zwykle lżejsze i mniej pomocne pod względem podnoszenia i wsparcia, ale wiele innych modeli proponuje dodatkowe rozwiązania, takie jak fiszbiny, oddzielne miseczki, szerokie i regulowane paski. Dzięki temu biustonosze sportowe są świetną opcją dla pań z dużym biustem. Nawet jeśli nie angażują się w intensywną aktywność fizyczną, nadal chcą mieć pewność, że ich piersi mają odpowiednie wsparcie. Jest to główna zalet dla kobiet wykonujących ciężką pracę fizyczną oraz matek z małymi dziećmi.

To dodatkowe wsparcie ma jeszcze jedną ważną zaletę. Zapobiega zwisaniu piersi. Wiele biustonoszy sportowych zaprojektowano tak, by zminimalizować ruch biustu. Dzięki temu zmniejszają ryzyko obciążenia więzadeł Coopera. Modele sportowe sprawdzą się również doskonale podczas letnich upalnych dni. Dobrze odprowadzają wilgoć. Dlatego pozwolą Ci zachować chłód i suchość podczas upałów.

Czy mogę codziennie nosić biustonosz sportowy?

Rzeczywiście, biustonosze sportowe można nosić bezpiecznie nie tylko na treningu. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, aby były odpowiednio dopasowane. Możesz skorzystać z usług braffiterki. Dobierze dla Ciebie odpowiedni rozmiar. Dzięki temu nie będziesz odczuwać dyskomfortu podczas noszenia biustonosza sportowego. Oczywiście stanik powinien być dopasowany, ale nie może być uciążliwy i bolesny. Jeśli zauważysz, że zostawia ślady na klatce piersiowej lub ramionach, szczypiąc skórę albo utrudniając oddychanie, to znak, że jest za mały.

Oczywiście noszenie biustonoszy sportowych ma wiele zalet. Prawdę mówiąc, jedynym minusem jest styl. Nie założysz go na romantyczną randkę. Zdecydujesz się wtedy raczej na czarną, koronkową balkonetkę lub seksowny, satynowy push-up. Jednak dzięki wielu zabawnym kolorom, nadrukom, tkaninom i kroju do wyboru, nadal możesz znaleźć biustonosze sportowe pasujące do różnych strojów i okazji. Zapewniają wsparcie i wygodę na najwyższym poziomie. Zmniejszają ból piersi. Możesz je śmiało nosić na co dzień.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU