wtorek, 11 luty 2020 11:26

Flirtujmy do woli! Walentynki tuż tuż!

Renee - kolekcja Walentynkowa Renee - kolekcja Walentynkowa

Nie rozmyślajmy za wiele, idźmy za głosem serca. Nie bierzmy wszystkiego na poważnie, bo w końcu każda randka to flirt, czyli… zabawa!

 Odkrywajmy to, co nieoczywiste i czytajmy między słowami.

Walentynki to czas zakochanych, ale też czas kokietowania dla singli! Renee pokazuje, by nie stresować się randkami i być sobą. Bycie zabawną przyciąga! Nic nikomu nie obiecujesz, a szansę zawsze warto dać! Może akurat ten facet okaże się wyjątkowy?  Umiejętność flirtowania pokazuje, że jesteśmy otwarte na nowe relacje i świadome siebie.

Renee - kolekcja Walentynkowa

Renee - kolekcja Walentynkowa

To błyskotliwa, wciągająca rozmowa z dystansem. Łatwo o tym zapomnieć, żyjąc w świecie audiowizualnym, w którym główną rolą są obrazy.

 

Renee kolekcja Walentynki 2020

Renee kolekcja Walentynki 2020

Walentynki z Renee

Renee Walentynki

Renee Walentynki

Kolekcja na Walentynki Renee

Kolekcja na Walentynki Renee

Flirt jest jak zakupy i polowanie! Najpierw musimy poprzymierzać, powybierać, by wiedzieć,  że ktoś jest dla nas odpowiedni. Pozwólmy, by błysk w oku i empatyczna rozmowa  były nam… bliskie. Recepta na dobry humor w walentynki? Wzbudzajmy ciekawość drugiego człowieka,  a rozmowę prowadźmy lekko.

Dobrze jest świetnie wyglądać, dlatego walentynkowa kolekcja to przede wszystkim satynowe sukienki z bufkami, koszule z falbanami na ramionach, wiele przezroczystości oraz fasonów bluzek ze zdobionymi rękawami. Kolor przewodni? Czerwień, róż, czerń, biel i beże.

Kampanię można zobaczyć pod linkiemhttps://www.renee.pl/walentynki

Wyświetlony 105 razy
© 2013-2019 by SN2.EU