czwartek, 12 grudzień 2019 11:53

Świątecznie z born2be!

Bezcenne, rodzinne chwile to najpiękniejsze wspomnienia, które zapisują się na kartach świątecznych historii.  Nic nie łączy w końcu bardziej niż bliskość najbliższych.  Czas na rodzinne święta w dobrym stylu w najnowszej, świątecznej kampanii TOGETHER!

 

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nie ma nic piękniejszego niż bycie razem. Nie zapomina o tym również marka, www.born2be.pl Born2be, która postanowiła udowodnić, że słowo TOGETHER  nie jest tylko pustym frazesem, a hasłem, które jednoczy pokolenia. Bez względu na rasę czy przekonania, w tym okresie, moc ciepłych, rodzinnych więzi zaciera wszystkie granice.

W swojej gwiazdkowej kampanii Born2be uświadamia, co tak naprawdę czyni święta wyjątkowymi.  Reklama TOGETHER pokazuje, że takie wartości, jak miłość i bliskość nigdy nie wyjdą z mody. Nic w końcu nie ubarwia świątecznego okresu tak,  jak myśl, że spędzimy je w gronie ludzi, których kochamy. Za pomocą krótkich, ale jakże istotnych pytań, zawartych w materiale video, brand, potwierdza ogólną prawdę, że wszyscy są stworzeni do bycia razem- Born2be TOGETHER.  Ten materiał będziemy mogli zobaczyć już 13.12! Oś kampanii stanowi również kwestia różnorodności, podejmowana w poprzedniej odsłonie- Extravaganzie. Marka przypomina, że święta mają łączyć, a nie dzielić.

Born2be kolekjcja dla dzieci

Born2be kolekcja dla dzieci

W reklamie TOGETHER możemy zobaczyć popularną aktorkę Joannę Opozdę, która wciela się w rolę jednej z członków rodziny. Gwiazda opowiada w niej o tym, co tak naprawdę jest dla niej ważne w tym szczególnym okresie. Na pytania odpowiada również dwójka dzieci, których odpowiedzi niejednego doprowadzą do łez! Rodzinny klimat kampanii TOGETHER  skłania do refleksji nad tym, że bycie razem jest ponad podziałami.

 

Born2be kolekcja świateczna

Born2be kolekcja świateczna

Born2be kolekcja Together

Born2be kolekcja Together

A jakie świąteczne outfity proponuje polska platforma sprzedażowa? Born2be w swojej gwiazdkowej ofercie, stawia na zawsze sprawdzoną klasykę. Kolekcja, w skład której wchodzą zarówno ubrania, jak i akcesoria to zbiór największych trendów tego sezonu. Nie brak więc szyfonowych koszul, plisowanych spódnic, czy grubo plecionych golfów. Miłośniczki modowej awangardy mogą liczyć na podkreślające talię i dekolt sukienki z mocno błyszczących materiałów. Całość dopełnią klasyczne szpilki lub kozaki do kolan. Klasyczne rozwiązania marka Born2be wcieliła również do mody męskiej. Panowie powinni zaopatrzyć się więc w dobrze wykrojone garnitury, koszule w stylu office i casual oraz zawsze modne mokasyny.

Born2be Together

Born2be Together

 

Born2be kolekcja Together

Born2be kolekcja Together

Born2be Joanna Opozda

Born2be Joanna Opozda

 

Dopełnieniem świątecznej kampanii TOGETHER jest sesja zdjęciowa, której efekty możemy zobaczyć już dziś na stronie www.born2be.pl! Zobacz rodzinne święta w dobrym stylu według Born2be!

© 2013-2020 by SN2.EU